Звернення до журналістів

Шановні журналісти!
З початком липня розпочинається низка пам’ятних дат найгарячіших подій, що відбувались в зоні АТО у 2014 році!


В Україні вже протягом двох років йде війна. За цей час було скалічено багато життів, тисячі хлопців, захисників України загинули в найгарячіших точках на сході країни. Ціною свого життя бійці визволяли українські міста та населені пункти. Не замислюючись над своїм майбутнім, хлопці захищали територію країни від російських окупантів.

Сьогодні ветеранів АТО намагаються всіляко дискредитувати, виставити з поганого боку… Нажаль, ситуація залишається критичною в плані матеріального забезпечення скалічених, поранених та контужених ветеранів. Критична ситуація залишається і з соціальною та психологічною реабілітацією. Та це не привід для того, щоб опускати руки!

Громадськість всіляко підтримує воїнів АТО!

Але також велика та важка робота лягає на журналістів. Тих працівників засобів масової інформації, які можуть сприяти, щоб бойова слава про ветеранів була бездоганною.

Саме працівники засобів масової інформації спроможні донести до української та закордонної аудиторії всю важливість того, що зараз відбувається в Україні.
В зоні АТО продовжуються бої. Гинуть хлопці. Але у ЗМІ ми чуємо лише сухі цифри статистичних даних. Та ми повинні пам’ятати своїх героїв. Повинні про них розповідати суспільству!

Саме тому до річниці визволення українських міст (Артемівськ, Лисичанськ, Попасна) та трагічних подій в Іловайську (10 серпня-3 вересня ) ветерани АТО звертаються до вас, шановні журналісти, з пропозицією про співпрацю. Ми – свідки та безпосередні учасники цієї жорстокої війни на сході України. Ми хочемо та можемо донести до української аудиторії все те, через що нам довелось пройти. Ми хочемо розказати про героїчну загибель наших побратимів, яким ми поклялись, що ніхто не буде забутим і нічий вчинок не залишиться без уваги!

Ветерани АТО, учасники «Іловайського братерства» із особливою відповідальністю візьмуть участь у теле- радіо програмах, присвячених річницям подій на сході країни. Хто як не ми – безпосередні учасники цієї гібридної війни, розповість про найважливіше?!

З повагою,
Побратими «Іловайського братерства»
Активісти ГО учасників АТО «Справедливість»
0 800 217 677

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *