Звернення до Президента

Шановний пане Президенте!

У Вас знаходиться час для того, щоб діяти швидко і радикально, щоб позбавити когось громадянства! У Вас знаходиться час для того, щоб швидко і без зайвих кроків призначити на посаду свого генпрокурора! У ВАС ЗАВЖДИ ЗНАХОДИТЬСЯ ЧАС ТА КОЛОСАЛЬНІ РЕСУРСИ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ, ЯКІ ЦІКАВЛЯТЬ ВИКЛЮЧНО ВАС! Але Ви абсолютно байдужі до проблем простих українців!!

У нас в Україні більше ста онкоховрих, в тому числі і дітей, які потребують термінових операцій! Операцій, яких, нажаль, не роблять в Україні. І це окреме питання ЧОМУ? Тому що немає ресурсів, немає талановитих трансплантологів, не вистачає коштів? НІ! Тому що немає бажання у тих, від кого це залежить – Прем’єр-міністра і міністра охорони здоров’я…Але це окреме питання. Зараз мова не про це.

На останньому тижні роботи ВР під тиском активістів ЗА ОДИН ДЕНЬ депутати прийняли поправки до бюджету України (законопроект 6600), що стосуються виділення додаткових 186 млн грн. на лікування онкохворих за кордоном. Пан Парубій оперативно підписав законопроект. І тепер справа тільки за Вами. Минуло вже 10 днів! За ці 10 днів одна дитинка, не дочекавшись операції, вже померла..

Онкохворі стоять у «черзі смерті» і чекають, коли їм можна буде знов сподіватись на одужання. ЛЮДИ, ЧЕКАЮЧИ НА ВАШ ПІДПИС, ПОМИРАЮТЬ! Через корумпованість системи, буквально гине українській народ! І Ви, як Гарант Конституції України, чомусь не гарантуєте, що життя, права і свободи українців будуть збережені! У цих людей, дорослих та дітей, немає часу! Вони не можуть чекати поки в МОЗі збереться комісія, потім поки Мінфін дасть вказівку перерахувати гроші на рахунки МОЗу… Весь цей процес буквально вбиває!

Серед них помирає маленька Ященко Наталка, 5 років, племінниця нашого, загиблого в Іловайському котлі, побратима…

Пане Президенте, якщо Ви нас не почуєте, якщо не знайдете час взяти до рук ручку і підписати законопроект 6600… Ми, учасники бойових дій, ветерани АТО разом з онкохворими прийдемо до вашого дому та вимагатимемо конкретних і результативних дій! Ми не можемо бути осторонь, тому що на «важелях» з одного боку покладене життя, а з іншого – смерть! Ми посилюємо цю акцію! Кожен побратим прийде та стане гарантом справедливості в цій державі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *