«Золоті ліхтарі» Херсонського регіону

 

Журавко обплітає Херсонський регіон своїми мацаками і намагається усюди просунути своїх фігурантів! Журналісти, громадські діячі, правоохоронні органи та ветерани АТО розкрили нові корупційні схеми, за якими виявили, що гроші з Херсонського регіону продовжують надходити до Журавка, а значить і на терористичні Л/ДНР. Звісно, що все це не без контролю очільника регіону – Рищука!

На сьогодні стало відомо, що виконавчий комітет Олешківської міської ради в минулому році замовив послуги з відкачування талих вод у товариства з обмеженою відповідальністю, засновником якого є Олексій Журавко (який, нагадаю, знаходиться на території РФ і контролює роботу всіх корупційних схем, що приносять йому надприбутки) та його дружина Анжела. 

В свою чергу, голова міста Олешки, пан Воронов, цілком усвідомлював, що замовляючи послуги у фірми Журавка, він виділяє гроші з місцевого бюджету та направляє їх негіднику в РФ. Чи було проведено тендер? Якщо було… чи проводився тендер за Законом!? – Питання!

Крім того, за даними активістів, Воронов, нещодавно став фігурантом ще одного скандалу, через те, що закупив ліхтарі для міста більш ніж за 10 тис. гривень/шт. В народі їх оголосили «золотими ліхтарями»…

Але всі непорозуміння зникають, якщо пригадати той факт, що Воронов став головою міста Олешки не випадково… Від початку його виборча кампанія базувалась на ґрунті осудження діяльності депутата-втікача Журавка, але потім, коли Воронов очолив місто, стало відомо, що він є ручним мером, якого для себе поставив сам Журавко! На керівній посаді Воронов не протидіяв жодному з підприємств Журавка. Навпаки, сьогодні замовляє їх послуги для міста Олешки!

Тож виходить, що і Воронов задіяний в схемі! І значить закупівля надкоштовних ліхтарів для міста – ніщо інше, як нова схема, де відкати перераховуються голові банд формування – Журавко!

В свою чергу, стало відомо, що на сесії, яка відбудеться 21 березня, Журавко хоче “реваншу”, а саме повернути на посаду першого зама голови Райради Олешківського району – Снігур! Свою людину, яку, не без втручання активістам, вдалось позбутись! Журавко має нахабність чинити опір патріотам в регіоні!

Тож зараз я хочу звернутись особисто до Рищука, людини, яка очолює Херсонський регіон! “Шановний” Євгене Миколайовичу! Повідомляємо Вас, що нам відомо про те, що Ви особисто є співорганізатором реваншу Журавка та Снігур у Олешківській районній раді, який Ви готуєте на 21 березня цього року! Але ми, ветерани АТО, воїни за покликанням, попереджаємо Вас, що реваншу Журавка та Снігур ми не допустимо!

Всім вже відомо, що Журавко залишив Вас наглядати за його бізнесом та налагодженими схемами, які в свою чергу руйнують нашу країну, обдирають наших людей! Євгене Миколайовичу! Досить фінансувати сепаратиста Журавка та терористичні республіки Л/ДНР!

Ми не дозволимо нищити нашу країну, за майбутнє якою вже загинули наші побратими! Тисячі бійців поклали своє життя заради збереження країни! Я впевнений, що сепаратизм, як явище, ми здолаємо саме тоді, коли всі об’єднаються над подоланням такої сволоти, як Журавко!

Ми контролюємо ситуацію у всіх аспектів та в усіх сферах життєдіяльності Херсонського регіону! Ми будемо присутні на сесії 21 березня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *