“Є у революції початок, нема у революції кінця…”

Про події у нашому квазі-конституційному суді.

Є депутати, які подали звернення до конституційного суду. У нас демократична країна, тому це нормально, що конституційний суд починає розглядати будь-яке питання, з яким до нього звернулась певна кількість народних депутатів. Але враховуючи те, що цей конституційний суд сам повинен підпадати під закон про люстрацію, то ми тут маємо очевидний конфлікт інтересів! І очевидно, що спочатку треба було поміняти склад конституційного суду – це логіка.

Набрати туди абсолютно незаангажованих, незаплямовани, нехай без досвіду суддівства, але конституційників, яким довіряє суспільство. У нас вистачає людей, кого можна було б вмовити, хоча б тимчасово попрацювати суддями конституційного суду для того, щоб вони прийняли важливі для країни рішення, які стосуються революційних законів і змін до Конституції. В тому числі, коли б до тих суддів звернулись із зверненням по закону про люстрацію, то ніхто б не сумнівався, що вони прийняли б таке рішення, яке повинно бути. Чесне і не заангажоване.
Цього не було зроблено. У нас в конституційному суді сидять люди, яким ніхто не довіряє, тому що вони приймали рішення, на користь державного злочинця Януковича! Природньо, виникає питання – що вони там будуть розглядати по закону про люстрацію?
НЕ ДОПУСТИМО! Абсолютно неприпустимо, щоб хтось міг навіть сумніватись в тому, що ми не допустимо зміни в цьому законі! Підемо на радикальні дії, але законним шляхом, щоб ніхто не зміг вирішити, що ми щось робимо для того, щоб розхитати ситуацію в середині країни. Ми не візьмемо зброю в руки, ні. Але ми піднімемось всі. Піднімуться добровольці, волонтери, всі кому не байдужа доля держави, піднімуться хлопці з усієї України. Ті, що уже відвоювали, ті, що були поранені, ті, що зараз займаються виборами, піднімемо всіх! Приїдемо, заблокуємо роботу конституційного суду, не дамо їм працювати. Треба буде – винесемо їх вперед ногами, нехай живими, але вперед ногами!
Примусимо нормальних депутатів очолити цей процес, щоб ніхто нам не міг закинути не законність нашої вимоги. Очолити процес продовження революції. Тому що, як написав колись поет: «Є у революції початок, нема у революції кінця..». І ця фраза дуже доречна, в цей історичний для України момент. Революція Гідності закінчиться після того, як всі норми і вимоги революції, а в нашому випадку вимоги Майдану, будуть виконані. Тільки після цього можна сказати, що Революція Гідності закінчилась! Слава Україні !!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *