Як здійснюється антикорупційна політика?

Вчора подав запит до Мінприроди та з нетерпінням чекаю реакції з інформуванням як здійснюється антикорупційна політика у цьому відомстві, що роздає національні багатства України!

Вся країна побачила корумповані зв’язки, схеми погоджень та надання надр у користування (на прикладі – бурштину). ВРУ проголосувала про зняття недоторканості з народного депутата Б.Розенблата та притягнення його до відповідальності. При цьому усі державні органи влади відмовчуються. Жодного коментаря Державної Геологічної служби, Міністерства екології та природних ресурсів України чи Кабінету Міністрів України, який спрямовує і координує ці центральні органи виконавчої влади.

В країні створені органи зі спеціальним статусом, що мають забезпечувати реальну боротьбу з корупцією! Де їх дії? Сьогодні проаналізував заходи, які вживає Міністерство екології в цьому напряму і був вражений! Закликаю Всіх – подивитись як наші можновладці боряться з корупцією! 

Це звіт за червень 2017 року!!! Там ви побачите цікаві речі:

Міністерство здійснює розробку проекту Концепції створення Загальнодержавної автоматизованої системи «Екологія та природні ресурси», в черговий раз займається реорганізацією екологічної інспекції та проводить День довкілля у Верховній Раді України для розгляду та ухвалення законодавчих актів, які створять чіткі і прозорі механізми управління у сфері охорони навколишнього природного середовища. І вся ця вакханалія відбувається в той час, коли екології
Донбасу вже нанесено збитки на сотні мільярдів гривень! Або ми залишимося в цій корупційній зграї, або будемо боротися за НАШЕ майбутнє ! ЗА МАЙБУТНЄ НАШИХ ПОКОЛІНЬ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *