Як полегшити роботу медиків в зоні АТО

Сьогодні відбулась прес-конференція “Як полегшити роботу медиків в зоні АТО?”. В заході взяли участь координатори громадського руху «Справедливість» та лікарі Першого Добровольчого Мобільного Шпиталю ім. М. Пирогова.

Головною метою прес-конференції стало підписання меморандуму про співпрацю двох організації.

13521183_1620651591583117_2046002940_n

Як відомо, громадський рух «Справедливість» в рамках проекту «Армія Гідності» забезпечує хлопців на передовій захисними та санітарними броньованими модулями. Веде активну діяльність, направлену на допомогу бійцям на лінії розмежування, демонструючи представникам влади, як треба діяти в умовах війни. Але навіть на цьому активісти не зупиняються!

Тарас Костанчук – координатор проекту «Армія Гідності» наголошує на тому, що, коли добровольці знаходились в епіцентрі бойових дій, існувала гостра потреба в якісному

Звичайні медики не могли надати пораненим бійцям належної допомоги. І як показали останні події на шахті Бутівка, медичного забезпечення потребують хлопці і сьогодні. Адже поранених бійців з шахти вивозили знову ж таки волонтери.

В рамках спільної діяльності проекту «Армія Гідності» та ПДМШ активісти відправлять на схід України мобільні шпиталі. Протягом декількох тижнів медики надаватимуть безкоштовне медичне обслуговування бійцям АТО. Оскільки на прифронтовій території практично відсутні повноцінні умови для лікування та обстеження місцевих мешканців, активісти працюватимуть також з мирними мешканцями. Мобільні шпиталі вестимуть прийом та надаватимуть консультації, забезпечуватимуть пацієнтів необхідними ліками та медичними приладами для обстеження (УЗД, флюорографія тощо).

Медики-волонтери Першого добровільного мобільного шпиталю займаються подібною діяльністю вже півтора роки. Активісти «Армії Гідності», об’єднуючись з ними, посилять допомогу на передовій та в сірих зонах, наближених до АТО.

«Сьогодні справжня боротьба за майбутнє України відбувається не в центрі, а на сході країни! Тому сьогодні це дуже важлива подія для нашого великого проекту «Армія Гідності». До нас приєднались справжні бойові лікарі!  Я вірю в те, що Україна відбудеться, і вірю в те, що на це підуть не десятиліття, а лише рік-два завдяки нашим спільним зусиллям!  І вірю в світле, європейське майбутнє нашої держави!» – наголошує Тарас Костанчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *