#вимагаємопокарання

У другій половині серпня 2014 року під м. Іловайськ Донецької області розгорнулись запеклі бойові дії, в результаті яких тисячі українських бійців загинули, пропали безвісти, були скалічені та поранені, потрапили у полон. Опубліковані до сьогодні офіційні дані досі не є остаточними. Окрім жалюгідних виправдань, ніяких інших коментарів від вищого військового керівництва досі нема.

Минуло півтори роки після Іловайської трагедії, кримінальна справа досі не передана до суду. Нам, Іловайському братерству, та й всьому суспільству ще 24 серпня 2015 року, на роковини трагедії, обіцяли, що розслідування мало бути завершене та передане до суду впродовж 15 днів. А це означає, що до 15 вересня 2015 року воно мало бути вже в суді.

IMG_7807

Та минуло вже понад сто днів від річниці трагедії. Жодної реакції, жодних дій, жодних коментарів у ЗМІ чи офіційних заяв стосовно наших вимог. Але у нас нема більше часу чекати покарання винних у знищенні цвіту добровольчого руху! Ми відкрито оголосили про свої наміри та послідовні кроки, тож вийшли до Адміністрації Президента на мирну акцію 18 січня 2016 року. Двісті чоловік, серед яких бійці з різних підрозділів, учасники Іловайської операції, ветерани АТО та їх родичі йшли до АП щоб передати офіційне звернення-петицію до Президента. Представник Адміністрації вийшов до нас, прийняв лист. Реакції – нуль!

Якщо очільники держави та керівники правоохоронних органів й армії, яких вони призначили, сподіваються на нашу коротку пам’ять, то даремно. Ми не забудемо ніколи наших побратимів, які віддали свої життя через злочинне недбальство та халатність вищого військового керівництва.

Влада боїться правди! Вона боїться дивитись в очі матері, яка втратила сина і досі не поховала його тіло, бо воно залишилось на окупованій території. Вона боїться дивитись в очі дитині, яка не побачить свого батька, бо він загинув під час виконання злочинного наказу якогось генерала. Вони бояться люті народу, який, дізнавшись правду, перестане вірити в піар-досягнення та паперові перемоги!

Ми, Іловайське братерство, люди, які найбільше пізнали пекельний біль від Іловайського вогню, будемо виходити на мирні акції доти, поки наші вимоги не будуть виконані. Ми є законослухняними громадянами країни, ми поважаємо права і свободи своїх співгромадян, тому не збираємось порушувати правопорядок, влаштовувати провокації та спричиняти будь-які незручності мешканцям столиці. Але український народ повинен знати правду про найбільшу трагедію в історії сучасної України. Вдумайтесь, за два роки в зоні АТО, за інформацією, яку сьогодні озвучив Президент, загинуло 2 269 бійців. З них половина загинула за тиждень Іловайського котла!

Не передавши справу до суду, не розглянувши її всебічно на відкритому засіданні, ми ніколи не дізнаємося правди, не покараємо винних, а отже і не зробимо висновків з цієї страшної трагедії. Ми не дочекались покарання винних у загибелі Небесної Сотні, пройшов рік – і ми отримали Іловайську тисячу. Якщо ми знову не покараємо винних в цій трагедії, ми можемо отримати наступні десятки тисяч невинних жертв наших патріотів, кращих синів своєї країни! Не можна побудувати нову країну, не покаравши старих злодіїв.

Для привернення більшої уваги та розголосу до проблеми закликаємо приєднатись всіх небайдужих патріотів до нас! А саме до флеш-мобу, що ми започатковуємо в соціальній мережі Фейсбук під хештегом #вимагаємопокарання та до мирних акцій біля АП.

image description
image description

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *