Вимагаємо негайного звільнення суддів Майдану!

Ветерани АТО вимагають від Вищої ради правосуддя негайного звільнення суддів Майдану, інакше через місяць їх покарає «Народний суд Справедливості»!

Сьогодні спільно з побратимами з об’єднання учасників АТО «Справедливість» ми прийшли на засідання Вищої ради правосуддя. Ми виступили з попереджувальною акцією, де озвучили свої вимоги. Особисто кожному представникові ради! Ми наголошували, що вимагаємо звільнення та справедливого покарання суддів за неправомірні рішення проти активістів під час Революції Гідності.

Протягом трьох років понад 300 суддів Майдану(!), які підпадають під дію законів «Про очищення влади» та «Про відновлення довіри до судової влади», за виключенням кількох десятків одіозних «служителів Феміди», продовжують працювати на своїх посадах! Майже три роки покриваються злочини, затягуються справи та створюють лазівки в законах, щоб злочинці у мантіях могли уникнути справедливого покарання через строки давності. Багато із них вже пройшли перекваліфікацію і очікують на довічний статус судді.

Зволікання зі справами суддів Майдану – це лише невелика частина масштабних проблем із дискредитованою суддівською системою, яка потребує повного очищення та заміни кадрів. Процес заміни суддів на нових і незаплямованих корупцією, має відбуватися у терміновому порядку, оскільки старий суддівський корпус працює на стороні ворога України, яка зараз фактично перебуває в умовах війни.

17016210_1363571137035414_1011999884_o

В умовах війни суддівську систему потрібно повністю змести і призначити нових суддів. Вони усі працюють на боці ворогів і проти українського народу. І нехай нам державні керівники не розказують про демократію і законодавчі норми, через які процес розтягується на роки. Ворог в суддівських мантіях, який зараз уособлює форпост корупції та беззаконня, загрожує Україні не менше ніж російські воєнні агресори. Наріжним каменем в цих процесах оновлення повинні бути судді, якщо їх не замінити, то судити злочинців доведеться на Майдані Народним Судом Справедливості!

Після революції нова влада не демонтувала попередній режим, ніхто із високопоставлених чиновників не отримав покарання та конфіскації майна, а корупція та зловживання серед чиновників стали ще страшнішими. Тому ми вимагаємо від парламенту та президента посилення покарання для посадовців за зловживання владою, запровадження в законодавстві презумпції вини для усіх державних чиновників, у тому числі суддів за невідповідність між задекларованими статками і витратами, порушення присяги та використання службового становища у власних цілях!

Ми вимагаємо НЕ ЗАТЯГУВАТИ ІЗ ЗВІЛЬНЕННЯМ СУДДІВ МАЙДАНУ! Оскільки через це затягування процесу, за два місяці всі порушники суддівської присяги можуть уникнути покарання через закінчення строку давності! В іншому випадку ветерани АТО, які пройшли крізь пекло війни на Донбасі, організують справжній народний суд! Це буде Народний суд Справедливості, що жорстко каратиме представників суддівського корпусу за порушення законів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *