Всеукраїнське віче ветеранів АТО, волонтерів та учасників «Революції гідності»

Голова ГО «Справедливість» Тарас Костанчук:  «В продовження мирних акцій Іловайського братерства, що відбулись 18 січня та 01 лютого 2016 року біля Адміністрації Президента України, ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість» підтримує громадську ініціативу «Побратими об’єднані» та приймає участь в об’єднавчій акції різних батальйонів 20 лютого о 10:00 біля Жовтневого палацу».

IMG_7796

Побратими ув’язнених бійців, волонтери та активні громадяни більше не можуть спостерігати за несправедливістю, що коїться сьогодні. Багато учасників АТО, які проявили хоробрість та вірність Батьківщині, захищали країну від окупантів, сьогодні опинились в рядах злочинців та зрадників, принаймні їх так позиціонує влада.

Саме тому 20 лютого ініційоване Всеукраїнське віче ветеранів АТО волонтерів та учасників «Революції гідності», метою якого є захист всіх політв’язнів, яких незаконно переслідує чи утримує за гратами нинішній політичний режим.

Наші вимоги:

– Наполягаємо на громадському контролі за ходом розслідування кримінальних справ щодо учасників АТО. (В будь-яких випадках кримінального переслідування учасників АТО, залучати до розслідування справи представників громадськості, яким довіряють, для того, щоб поліція, або прокуратура, до яких немає довіри у суспільства, не могли фальсифікувати та сфабрикувати справу навмисно).

– Крім іншого, по відношенню до учасників АТО застосовувати більш лояльні запобіжні заходи, враховуючи їх «поствоєнний» синдром та відсутність соціально-реабілітаційних заходів з боку держави  – замість того, щоб брати під варту, наприклад брати особисте зобов’язання (підписку про невиїзд).

– Вимагаємо притягнути до відповідальності не тільки виконавців розстрілу Небесної сотні, але й їх начальників, тих, хто віддавав накази на розстріл. (Якнайшвидше висунути офіційне звинувачення та притягти до відповідальності керівників МВС, СБУ та прокуратури часів «режиму Януковича»).

– Вимагаємо відсторонення високопосадовців Збройних Сил України,  які винні в Іловайському, Дебальцевському котлах та всіх провальних операціях (Муженка, Назарова, Литвина, Гелетея) від службових обов’язків на час кримінального розслідування, задля унеможливлення повторення будь-якої з цих трагедій. (Для контролю з боку депутатів ВР, наполягаємо на створенні Тимчасової слідчої комісії ВР України).

В акції приймуть участь громадська ініціатива «Побратими об’єднані», ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість», об’єднання «Іловайське братерство»…

Контактна інформація:

ГО «Справедливість»  – (066) 814 49 19;

Об’єднання «Іловайське братерство» – (099) 72 88 284

Ми закликаємо всіх активних та свідомих громадян України долучитись до акції!

Слава Україні!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *