Відкрите звернення до влади

Сьогодні Україна переживає найглибшу за 26 років свого існування кризу – політичну, економічну, соціальну. Відсутність важливих реформ в економічній сфері, жахлива корупція, непрозорість, збільшення податкового тиску, непрофесійне керування зробили Україну найбіднішою державою Європи!

За даними «OpenDataBot» з грудня 2016 року в Україні припинили свою діяльність біля 300 тис. ФОП. Це сталося після змін в податковому законодавстві.

За рік ціни на продукти харчування зросли в середньому на 18,8%, зарплатня збільшилася на 0,4%.

За показником ВВП на душу населення Україна займає останнє місця серед країн колишнього СРСР, із приблизним показником $2000 (за даними банківської групи Moody’s Investors Service). Один українець обслуговує 1,2 пенсіонера. Ситуація дуже складна, а якщо врахувати трудову еміграцію, та загальне старіння нації, то взагалі майже катастрофічна! Але замість реальних економічних реформ, які б сприяли підвищенню ефективності виробництва, влада провела незрозумілу пенсійну реформу, яка по суті нічого не змінила. Пенсійне забезпечення так і залишиться державною фінансовою пірамідою, тільки відтепер велика частина працюючих громадян, зобов’язана сплачувати податки, але позбавлена права на пенсію за віком.

Зниження економічної спроможності населення, послаблення гривні, комунальні платежі, які перевищують мінімальну зарплатню, не кажучи про пенсії, постійне збільшення податкового тиску – це надбання нашої влади у царині економіки.

Цікаво, що влада, веде жорстку та безкомпромісну війну. Але нажаль війну не за майбутнє моєї Батьківщини, а за місце біля державної годівнички. «Народний фронт» б’ється із БПП, разом вони воюють з БЮТ та Самопоміччю, Генпрокуратура, б’ється з НАБУ, паркетні генерали з Генштабу знищують бойових офіцерів, які ще зберегли вірність присязі, та всі ці чинуші разом б’ються із народом України. Ця війна не залишає часу на реформи, не залишає часу на докорінні зміни, на будь-які конструктивні дії. Байдуже, що інженер електротехнік, який навчався юриспруденції за детективними романами, займає посаду генпрокурора, бо в цій війні не потрібні незалежні фахівці, потрібні віддані та слухняні посіпаки. Та найстрашніше те, що війни кланів, фракцій та відомств перейшли на зовнішньо-політичний рівень. Ми посварилися з багатьма країнами, які нещодавно були нашими союзниками. Зараз активно псуємо стосунки із США та Євросоюзом, основна причина цього відсутність реформ та занадто високий рівень корупції.

Прес-секретар Госдепартаменту США Хізер Нойєрт, виступила із заявою в якій піддала критиці стан боротьби з корупцією в Україні, з аналогічними заявами виступили і високопосадовці Євросоюзу. В наслідок необдуманих дій влади Україна може залишитись без міжнародної підтримки та опинитись в політичній ізоляції. На такій розвиток подій красномовно вказує демонстративна відмова американських посадовців від зустрічі з Юрієм Луценко.

І нарешті останні події за участю Міхеїла Саакашвілі з безжальною очевидністю показали відношення самих українців до влади. Здається, де-юре, залишаючись легітимною, в очах народу влада втратила будь-який авторитет, і сьогодні люди виступають насамперед проти всієї влади в цілому.

Мало хто підтримує Саакашвілі, але ще менше хочуть бачити продовження цієї влади. І саме парадоксальне, що представники влади, котрі постійно кричать про «розхитування човна» і «роботу на ворога» зараз, своїми безглуздими діями, примусили посміхнутись путіна і його генералітет! З Україною можна не воювати. За її знищення взялись самі представники влади. Ось хто у нас «розхитувальники човна»! Ось хто в своєму не бажанні радикальних і швидких змін, в не бажанні реальних реформ в країні, зі своєю патологічною жадібністю розвалить країну! Ще пару ідіотських кроків по дискредитації державності в Україні, таких як позбавлення громадянства опозиціонера, коли він знаходиться за кордоном, дозвіл після цього йому безкарно прорвати кордон, спроба заарештувати опозиціонера без зрозумілих звинувачень, дозволити його прибічникам його забрати з під охорони СБУ, ненадання хоч якихось аргументів в суді для його арешту… Все це не що інше як пряма дискредитація державних інститутів України і державності, як такої!!!

Данні останніх соціологічних досліджень приголомшують – Верховній Раді не довіряють 87% українців, уряду – 82%, прокуратурі, та судовим органам – 87%. Не менш вражає і антирейтинг українських політиків так Президенту України не довіряють 81%, Тимошенко – 74% а Бойко – 73% населення!

Правляча верхівка власними діями підштовхує людей до третього Майдану, і це є найбільшою небезпекою, бо ще одна революція може поховати не тільки правлячий режим, а й Україну як незалежну державу.

Як українець, як людина, яка зі зброєю в руках захищала незалежність своєї країни,  хочу звернутися до Президента Україні, до уряду, до парламентарів – панове, сподіваюся в Вас залишилась хоча  б крихта гідності, хоча б крихта любові до України, якщо ж ні то просто прислухайтеся до свого інстинкту самозбереження – зробіть мужній крок, зізнайтеся у своїй слабкості, некомпетентності. Звільніть місце для тих, хто вважає Україну не гаманцем, а Батьківщиною, для справжніх патріотів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *