Ветерани АТО залили будівлю ГПУ кров’ю загиблих в Іловайську побратимів

19 серпня ветерани АТО, побратими Іловайського братерства разом із родичами загиблих зібрались біля ГПУ. Обурені результатами розслідування Іловайської трагедії, учасники акції прийшли з вимогами до генпрокурова Луценка, який, як виявилось, пішов у відпустку, а його заступник Матіос – терміново «втік» на чергове завдання.

Не дивлячись на ці ганебні факти, до приймальні генеральної прокуратури було направлено та офіційно зареєстровано звернення з наступними вимогами:

  1. Загибель бійців в “Іловайському котлі”, виділити в окрему кримінальну справу!
  2. Знайти підозрюваних в трагедії серед військового керівництва України і передати справу до суду!
  3. Реабілітувати (виходячи з опублікованого ГПУ звіту) всіх рядових та молодший командний склад, звинувачених і засуджених за дезертирство під час Іловайських подій. Зокрема бійців 51 бригади. При цьому передати до суду справи по командирам вищого рангу, що залишили свої позиції і втекли! Зокрема по Литвину!

Кульмінацією акції стало те, що матері загиблих в Іловайську воїнів принесли декілька літрів червоної фарби, що символізувала кров їхніх дітей! Зі словами, коли ви вже нап’єтесь крові наших дітей, матері розлили кров перед будівлею ГПУ.

Тарас Костанчук – командир штурмової групи батальйону «Донбас» у 2014 році зазначив, що вже протягом трьох років члени Іловайського братерства вимагають справедливого розслідування Іловайської трагедії. Сьогодні ті заключні результати, що оприлюднили в ГПУ – це просто плювок в очі всім побратимам і ветеранам АТО, всім сім’ям загиблих…

«Це не розслідування, а знущання над пам’яттю загиблих Героїв! Це замилювання очей українцям, щоб відвести від покарання тих “генералів”, що допустили своєю бездіяльністю, тупими рішеннями, переговорами з ворогом, боягузтвом до самої масштабної трагедії в історії сучасної України! Три роки ми вимагали справедливого розслідування! Тепер ми ЗМУСИМО притягти до відповідальності “генералів” та інших причетних до Іловайської трагедії!»-наголосив Тарас Костанчук.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *