Ветерани АТО висувають вимоги до «Вищої ради правосуддя»!

У третю річницю Революції Гідності й досі не покарані судді, які порушували присягу і виносили незаконні рішення щодо учасників Майдану. Цього тижня відбуваються засідання Дисциплінарної палати, де розглядаються справи «суддів Майдану». Палата має ухвалити рішення про звільнення їх із займаних посад, в свою чергу Генпрокуратура повинна порушити проти них кримінальні провадження.

Але звільнення суддів, яких звинувачують в злочинах проти учасників Майдану та корупційних діях є недостатньою мірою! Вони МАЮТЬ БУТИ ЗАСУДЖЕНИМИ та відбувати покарання в тюрмі за скоєні злочини та за бездіяльність.

Інакше я впевнений, що такими темпами судова система ніколи не очиститься від суддів-перевертнів! Протягом півроку ми спостерігаємо за їх діями і що ми бачимо? Корупціонер Павло Гречківський – звинувачується у вимаганні півмільйонного хабара за вплив на судове рішення, досі не звільнений!

Мої побратими з об’єднання учасників АТО «Справедливість» налаштовані дуже рішуче, бо у всіх вже обірвався терпець! Якщо вкотре Вища рада «правосуддя» буде відкладати рішення про звільнення одіозних суддів та притягнення їх до кримінальної відповідальності, то судити їх будуть на Майдані Народним Судом Справедливості!

Відновити довіру до судової системи, яка зараз уособлює форпост корупції, зловживань та є ворогом №1 українського народу, можна лише шляхом тотальної заміни суддівського корпусу, швидких і незворотніх змін в законодавстві, запровадження презумпції винуватості  для усіх державних чиновників, у тому числі суддів! Процедура передбачатиме порушення кримінальних справ за корупцію, невідповідність між задекларованими статками і витратами, порушення присяги і використання службового становища у власних цілях.

Саме тому, від Вищої ради правосуддя ветерани АТО та учасники Майдану ВИМАГАЮТЬ:

  1. Не затягувати розгляд справ суддів, які судили учасників Революції Гідності та якнайшвидше винести рішення про їх звільнення;
  2. Не застосовувати термін позовної давності по відношенню до суддів Майдану;
  3. Повної заміни суддівського корпусу;
  4. Прибрати геть продажних суддів, адже в Україні має бути Народний Суд Справедливості;
  5. Ввести презумпцію винуватості для усіх суддів і держчиновників.

Слава Україні! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *