Ветерани АТО створюють раду  з питань етики та моралі

За словами Тараса Костанчука – керівника ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість», сьогодні статус ветеранів АТО використовують ті, хто чинить беззаконня.

На гарячу лінію об’єднання надходять звернення підприємців, громад, простих мешканців про беззаконня, яке покривають нібито ветерани АТО. Захоплення земельних ділянок, незаконне будівництво, рейдерство на підприємствах в різних регіонах тощо. Всі ці явища супроводжують люди в камуфляжі, які назривають себе ветеранами АТО. Дехто з них і справді є учасниками антитерористичної операції і через незадовільне матеріальне становище йдуть на такі кроки. Але більшість – просто найманці-тітушки.

Для того, щоб взяти під контроль ситуацію в країні та не дати спаскудити статус воїна – захисника України,  активісти, учасники бойових дій на сході вирішили створити раду ветеранів АТО з питань етики та моралі! 8 червня в прес-центрі УНІАН ветерани АТО виступили із цією заявою під час прес-конференції.

Як зазначив спікер – Тарас Костанчук, Міністр внутрішніх справ заявив про жорстку протидію рейдерству в Україні. В свою чергу активісти готові сприяти в цьому, адже в багатьох випадках ветерани АТО набагато ефективніші ніж поліцейські, які часто не знають як діяти проти таких явищ, як псевдо учасники АТО!

«Ми готові надати своє плече в боротьбі з рейдерством, – зазначає Тарас Костанчук, – Ми створюємо раду для того, щоб діяти між собою і щоб протидіяти таким випадкам! Ми допоможемо Україні побороти таке ганебне явище, як рейдерство. Ми не дамо скомпрометувати наших бійців в таких брудних ігрищах, де маніпуляторами виступають інколи органи державної влади, інколи просто якісь негідники!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *