Треба жити за принципом: «Хто, як не я?»

Треба жити за принципом: «Хто, як не я?», тоді країна буде змінюватись лише на краще!

Великий Тарас Шевченко говорив: «Вогонь запеклих не пече». Підтвердженням його слів є безліч прикладів українців, які загартовувались під час подій на Майдані та боротьбою з окупантами. І чим більша була біда, тим сильнішими ми ставали.

Костанчук-
Сьогодні українська нація дуже згуртована – ми об’єднались проти лиха і щоденно доводимо світу, що всі ці події роблять нас ще сильнішими, ще витривалішими, ще завзятішими!
Утворені волонтерські рухи – це не просто соціальне явище в нашому суспільстві, це процес становлення свідомої громади, де волонтер – приклад громадянина, який реальними справами змінює країну. Саме волонтерська діяльність дає змогу відкривати таланти, проявляти весь людський потенціал, і спрямовувати цю енергію на благо України!
Багато хто з волонтерів змінив своє досить щасливе минуле життя, на нове, більш яскраве, хоча, часом складе. Але саме в цьому новому житті є багато друзів-патріотів, нових проектів та дій спрямованих на розвиток України.
Я завжди живу за принципом – хто, як не я?! За цим принципом я був на Майдані, потім відправився на війну. Саме цей принцип об’єднав всіх патріотів. Сьогодні за тим же принципом разом з хлопцями – бійцями АТО з ГО «Військово-патріотичне об’єднання учасників АТО «Справедливість» ми взяли собі за мету продовжувати діяти заради країни.
5 грудня у Всесвітній день волонтера військово-патріотичне об’єднання «Справедливість» вирішило підтримати волонтерів, які на протязі декількох років допомагали українській армії, сім’ям пораненим в АТО, родинам загиблих.
Я вважаю, День волонтера особливе свято для нашої країни. Це символічний день миру, єднання та доброти! Тож, від щирого серця хочу привітати тих відважних українців, які підтримували і словом, і ділом, надихали нас на фронті, давали світ надії в найскрутніші часи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *