Тарас Костанчук

Тарас Костанчук –  український громадський діяч, голова ПП “Партія Захисників України”, керівник ГО “Військово-патріотичне об’єднання учасників АТО «САРМАТ», у минулому — командир штурмової групи добровольчого батальйону «Донбас» (2014 р).

Тарас Костанчук

Тарас Дмитрович Костанчук народився у 1964 році.

Закінчив школу № 200, що знаходиться в Академмістечку в Києві. Отримав дві вищі освіти – біологічну та юридичну. Має диплом інструктора з виживання.

Останні 10 років Тарас Костанчук займається юридичною практикою, надає юридичні консультації людям. Певний час працював помічником-консультантом народного депутата України Кармазіна Ю.А., отримав досвід підготовки законопроектів, роботи у комітетах Верховної Ради України.

Активний громадський діяч: у 2005 році заснував громадську організацію «Дніпро-Україна», яка займається пошуком та перепохованням бійців, загиблих під час Другої світової війни. За десять років цією організацією було знайдено і перепоховано з військовими почестями більше 700 бійців Другої світової війни.

Тарас Костанчук був на Майдані з перших днів. 19 лютого 2014 року під час сутичок отримав поранення та контузію.

Після початку АТО пішов добровольцем на фронт з позивним “Бішут”: інструктором, а згодом, командиром штурмової групи батальйону спеціального призначення «Донбас» Національної Гвардії України.

1-ша штурмова група на чолі з Тарасом Костанчуком брала участь у визволенні Лисичанська, Сєвєродонецька, Попасної, Артемівська.

В Іловайську Тарас Костанчук командував частинами батальйону, що вели вуличні бої, отримав поранення, потрапив в оточення. Через три тижні за допомогою місцевих мешканців вирвався звідти, врятувавши пораненого товариша.

Після повернення із зони бойових дій у листопаді 2014 року разом з бойовими побратимами створив всеукраїнську громадську організацію учасників АТО «САРМАТ»

У теперішній час активно співпрацює з народними депутатами України, державною службою України з питань ветеранів війни та учасників АТО, залучений до роботи парламентського комітету з питань попередження та протидії корупції.

11 січня 2019 р. Тарас Костанчук очолив політичну партію “Партія Захисників України”.

Тарас Костанчук нагороджений Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, медаллю «За військову службу Україні», нагородною зброєю МВС України, Почесною грамотою Верховної Ради України.

Біографія Тараса Костанчука у Вікіпедії

Facebook-сторінка Тараса Костанчука

YouTube-канал Тараса Костанчука

Twitter Тараса Костанчука