Тарас Костанчук

 

Тарас Костанчук

Народився у 1964 році.

Закінчив школу № 200, що знаходиться в Академмістечку в Києві. Отримав дві вищі освіти – біологічну та юридичну. Має диплом інструктора з виживання.

Останні 10 років Тарас Костанчук займається юридичною практикою, надає юридичні консультації людям. Певний час працював помічником-консультантом народного депутата України Кармазіна Ю.А., отримав досвід підготовки законопроектів, роботи у комітетах Верховної Ради України.

Активний громадський діяч: у 2005 році заснував громадську організацію «Дніпро-Україна», яка займається пошуком та перепохованням бійців, загиблих під час Другої світової війни. За десять років цією організацією було знайдено і перепоховано з військовими почестями більше 700 бійців Другої світової війни.

На Майдані був з перших днів. 19 лютого 2014 року під час сутичок отримав поранення та контузію. Після початку АТО пішов добровольцем на фронт: інструктором, а згодом, командиром штурмової групи батальйону спеціального призначення «Донбас» Національної Гвардії України. 1-ша штурмова групи на чолі з КОСТАНЧУКОМ Т.Д. брала участь у визволенні Лисичанська, Сєвєродонецька, Попасної, Артемівська. В Іловайську командував частинами батальйону, що вели вуличні бої, отримав поранення, потрапив в оточення. Через три тижні за допомогою місцевих мешканців вирвався звідти, врятувавши пораненого товариша.

Після повернення із зони бойових дій у листопаді 2014 року разом з бойовими побратимами створив всеукраїнську громадську організацію учасників АТО «Справедливість»,

У теперішній час активно співпрацює з народними депутатами України, державною службою України з питань ветеранів війни та учасників АТО, залучений до роботи парламентського комітету з питань попередження та протидії корупції.

Нагороджений Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, медаллю «За військову службу Україні», нагородною зброєю МВС України, Почесною грамотою Верховної Ради України.