Тарас Костанчук: За розкрадання державного майна – розстріл!

Корупцію в країні можна побороти за умови відміни презумпції невинуватості держслужбовців!

Сьогодні відбулись парламентські слухання щодо стану реалізації засад антикорупційної політики в Україні, на яких я був присутнім особисто. Що я міг почути нового? – Нічого! Кожен раз після такої інформації хочеться всіх загнати в цю Верховну раду та влаштувати Народний суд Справедливості!

У нас і досі найзапекліші бої відбуваються на трибунах, під час звітування. Кожен захищає себе, красномовно розписуючи, як героїчно вони виявляють хабарників… Тільки по факту кожен переводить стрілки і звинувачує інших у бездіяльності!

Я переконаний, що допоки з корупцією не будуть боротись перші особи держави, в країні буде лише імітація цієї боротьби!

Достатньо лише зняти презумпцію невинуватості з держслужбовців, як це зробили в країнах Європейського союзу! В такому разі, якщо держслужбовець не зможе пояснити звідки він заробив гроші на свої маєтки, авто, яхти, він автоматично повинен бути покараний! Кожен такий чиновник повинен бути довічно засуджений за розкрадання державного майна! Кожен такий чиновник повинен сісти в тюрму з конфіскацією майна! Чому держава, яку і так обдерли, витрачає гроші і інші ресурси для того, щоб довести його вину?!

Депутати розповідають, що необхідно прийняти той чи інший закон, для того, щоб цю корупцію подолати… Але чомусь вони можуть блокувати трибуну Верховної ради, коли їм необхідно пролобіювати свої законопроекти, і не можуть заблокувати роботу парламенту, коли потрібно лобіювати інтереси держави! Для України необхідно прийняти життєво-необхідні закони, такі, як скасування презумпції невинуватості!

Щоб закони в країні запрацювали швидко, достатньо змінити Кримінальний кодекс України і за розкрадання державного майна для чиновників ввести довічне ув’язнення. А у військовий час – розстріл за бездіяльність і зраду державних інтересів!

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *