Тарас Костанчук: «Я вже не вірю ні ВР, ні президенту, взагалі цій владі, у них немає політичної волі…»

Тарас Костанчук: «Я вже не вірю ні ВР, ні президенту, взагалі цій владі, у них немає політичної волі…»
 
Три роки тому в Україні Революція Гідності народила нове громадянське суспільство. Люди, які вийшли на Майдан, – це найсвідоміші громадяни нашої країни! Вони вірили і досі вірять у майбутнє нашої держави! Вони робили і досі роблять все, від них залежне, щоб країна не втратила свою державність.

Патріотів вбивали на Майдані за їх волю, патріотів заганяли згодом в котли за їх рішучість … Спочатку Небесна сотня, після – Іловайська тисяча…
 
«Патріоти дали можливість зайняти владні кабінети тим політикам, хто давав слово честі нормалізувати ситуацію. Натомість нинішня влада і досі не має політичної волі, щоб швидко розслідувати ці злочини, і назвати винних у трагедіях на Майдані і в зоні АТО… На Майдані патріотів вбивали миттєво, вбивали десятками, а розслідують вже 3 роки і результатів досі ніяких… На сході патріотів вбивали сотнями, за декілька днів – тисяча жертв!» – каже Тарас Костанчук, ветеран АТО, учасник Революції Гідності.
 
Координатор проекту «Армія Гідності» зазначає, що людина, голова держави, прийшов в президентське крісло, на крові тих, хто загинув на Майдані. Продовжує свою діяльність на крові тих, хто гине в зоні АТО.
 
«Я вважаю, що це мало б бути справою честі в перші ж місяці надати свої свідчення прокуратурі і, зробити все, щоб справу розслідували в короткий термін! Верховна Рада має прийняти закон, аби вивести справу Майдана в окреме положення, щоб її неможливо було закрити, поки немає результатів розслідування і винні не покарані. Так само необхідно зробити по Іловайському котлу і по тих трагедіях, що відбулись в зоні АТО… Але я вже не вірю ні ВР, ні президенту, взагалі цій владі, у них немає політичної волі… Йде третій рік війни, а вони не хочуть нічого робити, крім того, щоб і далі “заробляти” гроші, і шукати, як їх приховати у своїх деклараціях!!» – наголошує Тарас Костанчук.
 
 
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *