Тарас Костанчук: питання про вступ до НАТО повинно бути виваженим

В ефірі телеканалу «NewsOne» Тарас Костанчук, командир штурмової групи батальйону «Донбас» у 2014 році, керівник ГО «Справедливість» прокоментував своє відношення до референдуму щодо вступу України у НАТО.

«На тлі агресії Росії проти України, звичайно результати референдуму були би позитивними. Чи доречно його зараз проводити, навіть ініціювати? При тому, що Росія веде свою агресивну політику по відношенню до України, до всього світу. І зараз підливати масло в вогонь, чи доречно? Я не впевнений! Можливо зараз би утримався ставити таке питання про вступ до НАТО. Не тому що це питання не треба ставити! Його треба підіймати, але так, щоб це не виглядало як спекуляція. Це питання повинно бути виваженим. І абсолютно спокійним врівноваженим!» – наголошує Тарас Костанчук.

Ветеран АТО відзначає, що він особисто виступає за те, щоб Україна якомога швидше вступила до НАТО, але активіст переконаний, що це питання не ставиться, спекулюючи на тому, що зараз відбувається на фронті!

«Якби ми говорили про те, що зараз проголосуємо і за тиждень Україна стане повноцінним членом НАТО, і це нам допоможе відбити агресію Росії, тоді це було б дуже доцільно! Оскільки мова про це не йде, то далі це все виглядає, як спекуляція!» – відмічає Тарас Костанчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *