Тарас Костанчук про втрати біля Авдіївки та загиблих бійців добровольчих батальйонів

Протягом останніх двох днів під Авдіївкою, а саме на шахті «Бутівка» є четверо загиблих бійців від Правого сектору. Ще двоє з батальйону «Айдар» досі залишаються під завалами… Про долю хлопців нікому не відомо… Генштаб мовчить про втрати! Але про це вже відкрито говорять волонтери!

За повідомленнями речника Генштабу, збройні сили не понесли втрат. Сьогодні зранку на пряме питання тележурналістки у речника АТО чи є загиблі, він цинічно відповів, що вони такою інформацією не володіють. Мабуть вони не знають, що вчора в багатьох містах України, і в Києві в тому числі, спонтанно люди вийшли вшанувати пам’ять загиблих бійців на шахті «Бутівка».

Як повідомили нам побратими з місця подій, вони просили Генштаб зреагувати на обстріл їхніх позицій 152мм САУ. Точно була відома їхня позиція і потрібно було у відповідь на вогонь сепаратистів просто їх знищити. Але знову Генштаб побоявся порушити якісь ефемерні Мінські домовленості. Виходить, що домовленості стосуються тільки України. А сепаратисти можуть спокійно вбивати наших хлопців з артилерії будь-якого калібру.

Після цього Генштаб не вважає втрати в зоні бойових дій – своїми!! Ми бачимо чітке розмежування на тих, хто є офіційними військовослужбовцями та добровольцями! Тих, хто є «правильними» та «неправильними» захисниками Вітчизни!

Іловайськ, Дебальцеве, Савур-Могила, ДАП – місця, де загинули тисячі наших хлопців, найкращих синів України! Уроки не засвоєно! Ми й далі нестимемо невиправдані втрати із-за малодушності наших керівників Генштабу…

З таким ставленням, ми ЗНОВУ прийдемо до чисельних трагедій, в яких ЗНОВУ не знайдуть винуватих! Пора ставити край цьому неподобству! Ми, бійці «Армії Гідності», вимагаємо чіткої та адекватної відповіді російським окупантам на їх провокаційні обстріли наших позицій! Нема чого боятись та оглядатись на «Мінські домовленості», коли мова йде про життя наших бійців та Незалежність держави!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *