Тарас Костанчук: «Ми стикаємось із ідіотством, а можливо, зі зрадою низових командирів!»

Під час прес-конференції Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова на тему: “Саботаж у штабі АТО: військові чиновники позбуваються медиків-волонтерів на фронті”, що відбулась сьогодні в Інституті Горшеніна активісти говорили про перешкоджання роботі медиків в зоні АТО.

В свою чергу Тарас Костанчук, координатор руху «Справедливість» наголосив на тому, що такий саботаж є абсурдним. Адже держава повинна підтримувати в добровільному порядку тих, хто допомагає виграти війну!

14513761_1177971855595344_1963690947_o

“Якщо ми знаємо, що люди хочуть допомогти – зробіть реформу в армії. У вас у сегменті забезпечення якісною медициною на лінії розмежування, чи то пак на фронті, немає ніякої реформи, немає забезпечення цього. Бракує рук, грошей, ще чогось. Так користуйтеся професіоналами, які навчатимуть і підмінятимуть собою кадрових медиків, які повинні потім вийти на позиції”, – наголосив Тарас Костанчук. 

Замість того, активісти стикаються із ідіотством, можливо зі зрадою якихось низових командирів! Коли на тисячу бійців батальйонів, є один медик. І навіть такі захворювання, як ОРВІ хлопці лікують самостійно, і це не може не обурювати!

«Я не розумію, чому військові створюють перепони для роботи медиків-добровольців Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова на фронті. Я вже попереджав і продовжую попереджати, не сподівайтесь, що з часом ми про щось забудемо. Справедливість прийде в нашу країну! Жодна сволота не уникне відповідальності!» – заявив Костанчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *