Тарас Костанчук: «Два роки тому, я дав би команду на те, щоб поміняти владу!”

Тарас Костанчук: «Два роки тому, я дав би команду на те, щоб поміняти владу, якби я знав чим все закінчиться!»

У лютому 2015 року відбувся так званий «Мінськ-2», що мав би врегулювати конфлікт на сході України. Але сьогодні всі розуміють, що Мінський процес зайшов у глухий кут. Чи могли українці уявити, що через два роки не буде дотримано жодного пункту Мінської угоди?

В ефірі програми «Чорне дзеркало» ситуацію прокоментував Тарас Костанчук – керівник ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість», зазначивши, що перш за все, сьогоднішня влада повинна була проявляти свою політичну волю. Але сьогоднішній уряд недієздатний.

 «Два роки тому я вірив, що ця влада народна. Два роки тому я вірив, що нарешті ми маємо Уряд і Верховну Раду, яка в першу чергу робить щось для України. Я вірив, що Мінські домовленості – це хоча б початок досягнення миру в Україні. Це вимушений, але значущий крок до того, що ми повернемо Донецьку та Луганську область (ті їх частини, які є окупованими).  Але у нас в країні все йде не так, як повинно бути… У нас Верховна Рада не пам’ятає про загиблих в АТО, не приймає відповідні закони, які потрібні для того, щоб виграти війну. Сьогодні в країні склалась абсурдна ситуація! І якби я знав чим все закінчиться, два роки тому, я дав би команду на те, щоб поміняти цю владу!» – наголосив Тарас Костанчук.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *