Тарас Костанчук: «Добровольцям треба об’єднатись у своєму бажанні змінити Україну і піти у владу однією спільною колоною!»

Тарас Костанчук став гостем програми «VOX POPULI» на телеканалі «ZIK». В студії командир штурмової групи батальйону «Донбас» у 2014 році відповів на цікаві запитання телеглядачів. Зокрема, Тарас Костанчук озвучив своє реальне бачення того,  як зупинити війну на сході України.  

В ефірі телеканалу «ZIK» Тарас Костанчук наголосив, що сьогоднішня влада не має гідного військового керівництва. Через що веде хибну політику по звільненню Донецька і Луганська. Тарас Костанчук вважає, якщо ми дійсно хочемо перемогти у цій війні і повернути окуповані території, необхідно кардинально змінювати стратегію.

«По-перше, я б припинив мирне існування України,  до поки ми не визволимо Донбас. По-друге, звільнив би все військове керівництво, а на їх місця поставив людей, які були на фронті – командирів батальйонів, які пройшли реальні бойові події! Я б готував українських людей до неминучої військової операції по звільненню Донбасу!»

Ветеран АТО зазначає, що необхідно організувати тих, хто воював, в одну політичну колону, в одну політичну силу, яка візьме владу в свої руки.

«Ще півтора роки тому, я наголошував, що всі добровольці, які пройшли через фронт, повинні об’єднуватись. І це не має бути певна громадська організація! У нас є приклад Хорватії, в якій створено міністерство, що займається виключно ветеранами визвольної війни. Нажаль, наша влада цинічна. Вона свідомо розтягла добровольців по різним політичним силам. Вона їх підкупила дріб’язковими подачками на кшталт землі чи винагород. Але не було об’єднавчої сили!  Це дуже прикро! Саме тому ми з побратимами збираємось йти у владу однією колоною добровольців, які врятували Україну у 2014-2015 роках!»

Тарас Костанчук наголосив, що побратими готуються до зміни влади!  Але треба бути обережними, адже у нас дуже підлий, хитрий та потужний ворог в особі РФ. Вони чекають якихось дій, які б їм надали можливість заявити світовій спільноті, що в Україні неконтрольовані процеси всередині країни. Саме тому до цих питань треба підходити дуже уважно!

За словами Тараса Костанчука, він досі не знаходиться у цивільному житті, адже війна в Україні ще не закінчилась. Ветеран АТО зазначив, що коли бійці пройдуться маршем перемоги Донецьком і Луганськом, тільки тоді настане його цивільне життя і мирне життя для країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *