Створення Ради ветеранів АТО з питань етики та моралі

08 червня 2017 року о 10:30 в прес-центрі УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція на тему «Створення Ради ветеранів АТО з питань етики та моралі».

Тарас Костанчук – голова ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість» та представники інших об’єднань ветеранів АТО виступають з ініціативою створення Ради ветеранів АТО з питань етики та моралі. За словами ветеранів АТО активісти зіштовхуються із псевдо-атошними організаціями, що діють за аморальними принципами, які повністю дискредитують звання «Захисник України»!

«Сьогодні статус ветеранів АТО використовують ті, хто чинить беззаконня. В журналістських розслідуваннях останнім часом з’являються справи, в яких злочинці під виглядом благодійності для ветеранів, роблять свої «чорні справи». Захоплення земельних ділянок, незаконне будування, рейдерське захоплення підприємств тощо. Саме тому активісти вирішили взяти під контроль ситуацію та перевіряти особисто всіх псевдоатошників!» – наголошує Тарас Костанчук, голова ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість».

Цим словам є багато підтверджень. Факти «чорних» схем, в яких пов’язані забудовники Ірпеня, псевдо-керівники АТОшних організацій у Житомирі, чиновники Мінюсту, рейдерські захоплення підприємств у Дніпрі тощо дійсно фігурують на новинних порталах. 

«Справжні ветерани АТО, ті, хто проходив через найгарячіші точки, хто втрачав побратимів, не дозволять осквернити свою честь та свій статус! Тож ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість», заручившись підтримкою багатьох об’єднань учасників АТО, провела закриті слухання, в ході яких було вирішено створити «Раду ветеранів АТО з питань етики та моралі»! До неї входитимуть тільки авторитетні, незаплямовані члени організацій, які будуть виявляти та реагувати на ту беззаконну діяльність, що дискредитує справжніх учасників бойових дій!» – зазначає Тарас Костанчук.

В рамках прес-конференції серед запрошених спікерів будуть присутні представники організацій та об’єднань учасників АТО та представники бізнесу, які стикнулись з вищенаведеними фактами.

Акредитація ЗМІ +38 066 814 49 19

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *