Сто днів від річниці Іловайської трагедії

 

8 грудня під час прес-конференції в УНІАН Тарас Костанчук – керівник громадської організації “Військово-патріотичне об’єднання учасників АТО “Справедливість” звернувся до всіх патріотів із закликом – об’єднатись і долучитись до створення нової патріотичної рушійної сили!

Сто днів від річниці Іловайської трагедії – це досить великий відрізок часу, за завісою якого хочуть приховати правду від українців! Винуватці, яких ми знаємо в обличчя, досі знаходяться на волі і продовжують свою злочинну діяльність, яка руйнує країну та шкодить патріотичним громадянам! Чому злочинці не покарані? Хто зацікавлений в тому, що ВОНИ досі на волі?

Скільки ще має пройти часу, щоб настала справедливість?

Коли будуть виконані вимоги Майдану, відбудеться люстрація, а влада реально зміниться?

Час довіри вичерпано. Українці досить багато вже втратили і продовжують втрачати через недолугість нинішньої влади. Тому ми НАПОЛЯГАЄМО на тому, аби всі активні громадяни, які дійсно вболівають за майбутнє України, об’єднали зусилля і долучилися до створення  принципово нової політичної сили, НАРОДНОГО ВІЧЕ. Ми прагнемо об’єднати всіх, хто відчуває презирство і відразу до нинішньої влади. Ми маємо чіткий план дій і рішуче бажання змінити країну.

“Влада боїться цього суду, але в суд прийдемо ми, і вже не вдасться щось приховати, щось інтерпретувати, тому що ми там (в Іловайську) були, ми там втратили побратимів, ми знаємо, що відбувалося”, – сказав Тарас Костанчук.

За словами Костанчука, винне в “Іловайському котлі”, в якому загинуло, за різними оцінками, від 500 до тисячі людей, не лише штабне керівництво. “Винні в ситуації в Іловайську, Дебальцевому, Савур-Могилі, Донецькому аеропорту апріорі командування України. Це, в принципі, норма для війни, але треба встановити ступінь відповідальності – від командира батальйону до командування Міноборони і президента як верховного головнокомандувача. Кожен має свою долю відповідальності… І ці злочини не мають терміну давнини, і за них треба буде відповідати рано чи пізно”, – заявив Костанчук.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *