Щоб виграти цю війну, нам необхідно обкласти максі-податками олігархічний бізнес

В ефірі радіо «Голос столиці» обговорювали ситуацію в нашій країні і світові приклади держав, що проходили подібні випробування.

Завжди наводжу приклад Франції. Це країна, яка була на межі економічної кризи, але вирішила цю проблему за рахунок впровадження особливих умов для олігархату, де було введено оподаткування для всіх мільйонерів у 70%. І це при економічній кризі!

У нас в країні йде війна, але навіть подібні заходи не вживаються! В цей же час, олігархи заробляють сотні мільйонів, і не соромляться їх декларувати! А на простих українців накладений військовий збір.

Турчинов оголосив, що Росія мобілізувала свою техніку на нашому кордоні. Але ми так само не вживаємо жодних мір. Ситуація, що скалась в нашій країні, вирішувана, за умови політичної волі перших керівників держави!

По-перше, нам необхідно ввести на територіях Донецької та Луганської областей військовий стан, по всій країні – надзвичайне положення. По-друге, нам необхідно наповнити військовий бюджет, поставити олігархат в рамки того, що в країні надзвичайний стан, і в інтересах нації є певні потреби! Необхідно ввести оподаткування у 95 % на всіх, хто заробляє шалені гроші, хто декларує в себе готівкою вдома мільйони гривень. Ці гроші просто лежать, але в інтересах нації можуть бути вилученими і направленими на воєнну доктрину. В цей самий час всі представники малого та середнього бізнесу повинні бути звільнені від оподаткування, тому що вони годують і себе, і дають можливість годувати сім’ї своїх робітників!

Громадяни України не повинні платити за це! У нас вистачає грошей на підготовку до цієї війни. У нас не повинні олігархи заробляти сотні мільйонів гривень щорічно, в той час просити гроші в кредит у МВФ і затикати ними дірки в бюджетах пенсійних чи медичних.

Нам необхідно готуватись до війни з РФ! Не оголошувати цю війну, щоб в свою чергу світова спільнота не визнала нас агресорами, які оголошують війну тим, хто не воює з нами. Але бути готовим вже сьогодні до цієї потенційної війни!

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *