Що показали вибори, або партії цінностей майдану бути!

Костанчук-
Трохи міркувань та роздумів з приводу виборів в місцеві ради. Попри те, що вибори пройшли начебто демократично, і це було визнано європейською та іншими міжнародними організаціями, стало зрозуміло, що стара система продовжує боротися і використовує свої методи для підтасовки та фальсифікацій. Будемо сподіватись, що це не вплинуло загалом на результати цих виборів. Це те, що стосується партій і партійної діяльності, та їхнього бажання захопити владу на місцях.


Що ж стосується загального враження від виборів. Демократи не повинні і не можуть собі дозволити в цей час, коли у країні відбувається війна як зовнішня, так і внутрішня, розділятись, воювати між собою. Тому, що таким чином вони розпорошують своїх прибічників і дозволяють негідникам, які часто об’єднані дуже добре і роблять все разом, брати реванш, захоплювати хоч якісь позиції в нашій країні. Як висновок результатом цих виборів до деяких місцевих рад стало наступне: якби демократичні сили різних партій змогли об’єднатися між собою, то у багатьох містах ми б отримали перемогу нових людей, нової влади, а не старої системи. Прибічники демократичних цінностей розділили свої голоси між кількома партіями (БЮТ, БПП, Свобода, Укроп..), а виграли від цього адепти старої системи, “регіонали” різних мастей….


Більшість українців показали своє ставлення до діючої влади, до існуючих політичних сил своєю явкою…. Вони висловили його тим, що не пішли на вибори. Явка надзвичайно низька – 46% по всій країні. Це означає, що більшість людей не вірять і не повірили в те, що можна щось змінити. А вони хочуть змін. Це означає, що люди, які повинні щось міняти в цій країні, мають об’єднатись. Це означає, що ті, хто пройшли Майдан, пройшли війну, продовжують приймати участь в АТО, продовжують мріяти про європейську Україну, повинні об’єднатись між собою, повинні брати себе в руки, не забувати гасло: «Хто, як не ми!».


Зробивши всі ці висновки, побачивши, що робиться по Україні, як люди зневірені не пішли голосувати за жодну із запропонованих політичних сил, думаю буде правильним та відповідальним рішення про створення політичної партії , яка об’єднає всіх навколо Майданівських цінностей. Нову політичну силу. Вона не має бути крайнє радикальною. Крайній радикалізм не може влаштовувати більшість громадян, які прагнуть Миру! Треба об’єднатись всім демократичним силам, всім прибічникам демократичних цінностей.
Головний принцип нової партії буде її побудова знизу вгору, а не навпаки; абсолютна відсутність залежності від будь-яких олігархів. Партію буде створено на основі тих людей, які пройшли Майдан та війну! Це волонтери, добровольці, журналісти, просто всі ті, хто переживає за майбутнє України.

Ми створимо цю партію найближчим часом. Будемо пропонувати всім, хто розділяє наші принципи, покинути ті політичні «стойла», в які їх загнали інші політичні партії та приєднатись до нас. Ми запросимо до співпраці усіх наших друзів і прибічників. Вже зараз пропонуємо всім, хто розділяє цінності Майдану, долучатися до створення нової патріотичної сили. Таким чином будемо за всіма законами мирної політичної боротьби, брати владу в свої руки!


Досить з нас брехні та словоблудства від олігархо-політиків та політико-олігархів! Зробімо це, побратими, ніхто крім нас цього не зробить! Зробімо для того, щоб країна не зірвалась у прірву громадянської війни, для того, щоб країна встала на рейки розбудови, для того, щоб Україна все ж таки мала шанс на європейське майбутнє!


Україна – понад усе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *