Розслідування» ГПУ – знущання над пам’яттю загиблих під Іловайськом Героїв!

МИ ОГОЛОШУЄМО 29 СЕРПНЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ПАМ’ЯТІ ЗА ЗАГИБЛИМИ В ІЛОВАЙСЬКОМУ КОТЛІ!

Нас не почули ані Інститут національної пам’яті, ані Міністерство культури, ані ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ! Але нас чує і нам довіряє НАРОД УКРАЇНИ!

Тому ми – ветерани АТО, бійці-учасники Іловайської операції, члени сімей полеглих Героїв – оголошуємо 29 серпня Днем пам’яті за загиблими бійцями в Іловайському котлі!

Четвертий рік іде війна. Майже кожен день у так званій антитерористичній операції гинуть найкращі сини України. Тільки за офіційними даними із початку бойових дій загинуло більше 2500 українців. З них більше 1000 бійців загинули 3 роки тому в Іловайську!

МИНУЛО 3 РОКИ! За цей час ми неодноразово «штурмували» Генпрокуратуру, Адміністрацію президента, писали офіційні листи, запити, подавали електронні петиції! Ми вимагали всебічного розслідування! Вимагали покарання винних у тисячі смертей патріотів! Вимагали відсторонення від виконання службових обов’язків недолугих генералів, які призвели до наймасштабнішої трагедії в історії сучасної України!

Але нас не почули! Влада і досі сподівається на нашу терпимість.

Оприлюднення ГПУ результатів розслідування Іловайської трагедії сьогодні – це не розслідування, а знущання над пам’яттю загиблих Героїв! Це замилювання очей українцям, щоб відвести від покарання тих “генералів”, що допустили своєю бездіяльністю, тупими рішеннями, переговорами з ворогом, боягузтвом до самої масштабної трагедії в історії сучасної України. Ми і без “розслідування”, вже 3 роки знаємо, в чому винна РФ і її військове та політичне керівництво!! Могли і не витрачати на це час.

Дайте нам відповідь – хто із наших дебілів при погонах мусить відповісти за цю трагічну поразку?! Ще два роки тому Ю.Бутусов написав “… той, хто свідомо затягує суд по Іловайську – такий же співучасник злочину, як і путінські вбивці…” Я повністю з цим згоден. І ми не допустимо, щоб ці вбивці, завдяки прокуратурі продовжували знаходитись на свободі, займали посади і керували ЗСУ. Це ганьба для нації!! Ганьба для країни, що декларує сповідання демократичних цінностей. Ганьба мати таку прокуратуру і таких прокурорів, під час війни !!!

Ми заявляємо – терпець урвався! Ми більше не будемо вимагати – ми змусимо владу нас почути, або викинемо всіх ворогів України з займаних ними посад!

ТОМУ ЗАКЛИКАЄМО ВСІХ БІЙЦІВ, ВЕТЕРАНІВ ЦІЄЇ ВІЙНИ, РОДИЧІВ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ, ВОЛОНТЕРІВ І ПРОСТО НЕБАЙДУЖИХ ГРОМАДЯН – 19 СЕРПНЯ О 10-00 ПРИЙТИ ПІД СТІНИ ГПУ НА АКЦІЮ ПРОТЕСТУ! Прийти аби змусити владу відповісти за свої дії! Народ України має знати правду, а винні мають бути покарані!

Не сподівайтесь на нашу терпимість – ми занадто довго спостерігали за вашою бездіяльністю! Ми не забудемо і не пробачимо гибелі наших побратимів!

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *