Росія несе загрозу не тільки Україні!

Тарас Костанчук: Росія несе загрозу не тільки Україні, а й усьому світові. Ми повинні вимагати від світової спільноти визнати цю країну – країною агресором!

В ефірі телеканалу «112 Україна» Тарас Костанчук – координатор проекту «Армія Гіднсоті» заявив, що сьогодні на лінії розмежування ніхто не збирався залишати стратегічно-важливі позиції. Тактично нічого не змінилось, українські військові тримають свої позиції, запевнив Костанчук.

«Україна робила все, щоб показати, що Росія не договірна країна і не може виконувати своїх зобов’язань. Росія не спроможна виконувати жодних домовленостей» – наголосив координатор «Армії Гідності».

За словами Тараса Костанчука Українські політики повинні бути більш рішучими і вимагати від світової спільноти рішучих кроків!

«Україна повинна волати! Україна повинна донести до світової спільноти, що тут відбувається не внутрішній конфлікт, а назріває, і уже фактично розпочалась, третя світова війна!! Треба перш за все, вирішувати питання України на засіданнях Радбезу ООН! Ми повинні вимагати від світової спільноти визнати цю країну – країною агресором!Тому що Росія несе загрозу не тільки Україні, а й усьому світові!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *