Представники Іловайського братерства вийшли під ВР

26 січня учасники Іловайського братерства вийшли під Верховну раду на проміжну акцію перед 1 лютого. Наголошуємо, що ця акція – відбулась з метою нагадування представникам влади про те, що вже 1 лютого під Адміністрацією Президента зберуться тисячі українців, які вимагатимуть покарання вищих військових керівників!

Ilovaiske_braterstvo

«Сьогодні – перше пленарне засідання депутатів ВР у цьому році. Ми наполягаємо на тому, щоб депутати, серед яких є бувші комбати, прийняли нашу сторону і також сприяли передачі справи по Іловайській трагедії до суду та наполягали на відстороненні на термін слідства військових командуючих від своїх посад!» – зазначив керівник військово-патріотичного об’єднання учасників АТО «Справедливість» Тарас Костанчук.

Ilovaiske_braterstvo_vimagae_pokarannya__

Впродовж двох років війни на сході вище військове командування вбивало патріотів своїми наказами йти на вірну смерть! А такі генерали, як Литвин, який тікав з епіцентру подій, залишаючи кордон без нагляду, зараз знову рветься до чинів!

Чому винні досі не притягнуті до відповідальності!? Чому Президент дозволяє їм залишатись на своїх посадах і далі?

Ilovaiske_braterstvo_vimagae_pokarannya_

Ми, Іловайське братерство – безпосередні учасники «Іловайського котла», їх найближчі родичі, родичі загиблих бійців, всі свідомі громадяни України вимагаємо передати справи щодо тих подій до суду. Вимагаємо на час розгляду в суді відсторонити від займаних посад Муженка, Литвина, Назарова та Гелетея! Наполягаємо на публічному та відкритому судовому процесі!

Ilovaiske_braterstvo_vimagae_pokarannya

Ми не допустимо, щоб зрадники України та українського народу були на свободі! Ми вимагаємо покарання кожного з них!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *