Працювати на посаді Генерального прокурора України я буду – БЕЗОПЛАТНО!

Коли громадськості став відомий факт пропозиції мені від Президента України роботи в ГПУ… Коли ЗМІ заговорили про можливий розгляд моєї кандидатури на посаду Генерального прокурора України – реакція не заставила себе довго чекати.

Виконуючий обов’язки Генерального прокурора України Юрій Севрук в інтерв’ю “Українським новинам” палко висловлювався про те, що радикалізм в на посаді генпрокурора – недопустимий. Нібито в ГПУ і так повно вакантних місць, на яких не погодиться працювати жоден спеціаліст через невелику зарплатню… «Якщо призначений в ГПУ політик почне “махати шашкою”, через півроку прокуратури не буде» – йдеться в коментарі Севрука.
В момент коли в країні війна, дежслужбовці думають про свої маленькі зарплати та те, як їх обділила доля!

Звісно, що ніхто з «системи» не зацікавлений в самовідданих працівниках, які не братимуть хабарі, не домовлятимуться між собою в кулуарах ГПУ про якісь брудні операції та в жодному разі не будуть обмірковувати реалізацію корупційних схем…

Ми – свідомі українці, патріоти, які добровільно відправились на фронт від початку війни на сході. Ми захищали Батьківщину в момент, коли нам доводилось перебувати під щільним вогнем, тримати оборону міст, зачищати міста та селища від російських бойовиків та терористів. Саме в ті пекельні дні, як резервістам, нам нараховували зарплатню 860 гривень на місяць. Але ніхто тоді і не думав про гроші… Кожен йшов захищати країну від ворога, тому що це був наш громадянський обов’язок!

Ми боролись не за гроші, пройшли випробування котлами, в яких нас заганяли; полоном, з якого ніхто не квапився нас забрати…. Сьогодні продовжуємо свою діяльність на волонтерських засадах, через небайдужість до майбутнього країни!

Я впевнений, що для того, щоб працювати в генпрокуратурі ми легко знайдемо добровольців, які очолять всі звільнені від «попєрєдників» посади і продовжать свою боротьбу! Адже саме ми, добровольці, волонтери вже пожертвували своє звичне життя задля країни!

А тих, хто йде працювати на «великі» посади через нагоду зайвий раз похизуватись рангом та взяти хабар за свої прямі обов’язки – кремлівські адепти!!

Особисто я готовий працювати на посаді Генерального прокурора БЕЗОПЛАТНО!! Всю зарплатню буду віддавати на лікування поранених воїнів АТО, або родинам загиблих побратимів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *