Повторна мирна акція за участю Іловайського братерства

01 лютого біля Адміністрації Президента України відбулась повторна мирна акція за участю Іловайського братерства: «Покарати винних в найстрашніших трагедіях сучасної України, щоб уникнути нових масштабних втрат!»

IMG_7853

В акції взяло участь більше ніж триста осіб, серед яких бійці з різних підрозділів, родичі загиблих та зниклих без вісти – учасники Іловайського братерства. В ході акції пройшло умовне блокування роботи Адміністрації Президента. Таким чином учасники акції продемонстрували серйозність своїх намірів.

IMG_7809

Організатор акції, керівник ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість», командир штурмової групи батальйону «Донбас» Тарас Костанчук зазначив: «Ми, як свідомі громадяни і надалі будемо відстоювати свої інтереси лише правомірними шляхами. Але наші акції ставатимуть більш масовими та наполегливими. Ми не забудемо і не відступимо!! В жодному разі ми не хочемо і не будемо розхитувати і так не просту ситуацію в країні. Але ми знаємо, що маємо повне право вимагати покарати винних в Іловайській трагедії, адже там загинули наші побратими, найкращі сини України.»

IMG_7822 IMG_7814

Нагадуємо, що перша акція відбулась 18 січня, в ній брали участь двісті чоловік, які приходили до Адміністрації Президента, щоб передати офіційне звернення-петицію. Але реакції з боку влади  не було.

IMG_7858 IMG_7857

«Керівники генштабу до сьогодні не можуть пояснити чому в Іловайську було стільки жертв. Керівники країни до сьогодні не сприяють в тому, щоб справу по Іловайській трагедії передали до суду.» – зазначає Тарас Костанчук.

Останнім часом Україна відзначає забагато трагічних дат, пов’язаних із загибеллю добровольців на війні. Через непрофесійне та одіозне керівництво, яке надавало накази бійцям йти на смерть ми маємо Іловайськ, Савур-Могилу, ІЛ-76, Дебальцеве, ДАП…Винні мають бути покарані в цих трагедіях!

На Майдані загинула Небесна сотня – винних досі не покарали! В Іловайську загинула тисяча – винні залишаються на волі та обіймають свої посади. Що чекаємо далі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *