Підсумки участі в конкурсі на посаду керівника нацполіції

Як і передбачав від самого початку, сьогоднішні результати конкурсу – неочікувані! Тобто все логічно, і, на перший погляд, досить правильно: комісія, тестування, інтерв’ю, вибір відповідного претендента, який є гідним цієї посади. Але! Невже ці десять відібраних прізвищ – це дійсно відповідні кандидати?

Виникає багато запитань, особливо, коли почала надходити інформація про кількість набраних балів деяких кандидатів. Але в мене є головне запитання до членів комісії – куди вони дивились, в яке резюме? Як не помітили, що до списку «гідних» потрапили люди, які повинні були бути люстрованими? В цьому списку є декілька прізвищ, що уособлюють собою стару корумповану владу! Такі люди навіть не мали пройти до етапу тестування, не кажучи про інтерв’ю! Що це – корупція чи тупість?

Затверджений порядок проведення конкурсного відбору кандидатів не передбачає ніяких конкретних пунктів, в яких чітко та зрозуміло були б прописані всі умови: кількість прохідних балів, чіткі дати проведення того чи іншого етапу конкурсу. Все вирішується походу справи! Безліч лазівок, що дозволяють маніпулювати результатами конкурсу без будь-яких наслідків. Адже ці результати жоден з учасників не зможе оскаржити в суді. І нас просто змусять прийняти ці підсумки конкурсу, наче немає іншого вибору…

Протокол, що оприлюднили на сайті національної поліції не містить ніяких конкретних цифр, хоча б з кількістю набраних балів кожного учасника. І для чого тоді працювала незалежна комісія? Порядок відбору гідного кандидата все рівно не застеріг від очищення, якого ми так прагнули. Знову старі обличчя, знову безсовісно пруться до владних кабінетів, щоб творити свої брудні справи… Такі високі посади повинні займати українці, які уособлюють порядність та справедливість, а у нас при владі знову бандити та зрадники! І я хочу наголосити вкотре, що основні вороги України знаходяться не за її межами, а сидять по владних кабінетах!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *