Перший крок до співпраці ветеранів АТО з міжнародними інвесторами зроблений!

12 грудня 2017 року, в Роттердамі AGRI COOPERATIVE EUROPE U.A. підписав Меморандум про наміри з Громадською організацією «Військово-патріотичне об’єднання учасників АТО «Справедливість» про співробітництво в галузі трансферту технології, знань і інвестицій в український аграрний сектор. Основна ідея цієї ініціативи полягає в скороченні існуючого технологічного та культурного розриву і використання цієї унікальної можливості співпраці між двома країнами в інтересах кожної з них.

Професор Роланд Піпер, президент «AGRI COOPERATIVE EUROPE», прокоментував:
«Ми вважаємо, що ця спільна ініціатива стане гарним початком для довгострокового співробітництва між голландськими фермерами, технологічними компаніями та виробниками обладнання, а також інвесторами і банками, які готові використовувати унікальну можливість. Сільськогосподарський сектор є одним з найбільш перспективних напрямків розвитку в Україні з дуже великим потенціалом».

Українські ветерани відчувають соціальний і психологічний тиск після повернення із зони бойових дій. Для того, щоб вони могли облаштувати і відновити своє життя, вони наділяються земельними ділянками по всій країні відповідно до Закону. Але ця можливість не в повному обсязі використовується через загальний занепад технологій в сільськогосподарському секторі та високої фрагментації землевласників.

Ми вважаємо, що ця співпраця не тільки об’єднає і консолідує зусилля, тим самим підвищивши потенціал зростання, але також виявить сильний соціально-економічний вплив на ветеранів і членів їх сімей.
Ми також можемо мінімізувати типові локальні ризики, з якими стикається будь-який іноземний інвестор. Об’єднавши наші ресурси і зусилля, ми можемо принести користь, як голландським інвесторам і фермерам, так і українському народу і його економіці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *