Об’єднання патріотичних сил необхідно для збереження країни, як держави!

24 березня активісти громадсько-політичного руху “Справедливість”, зокрема керівник проекту «Армія гідності» Тарас Костанчук, зустрілись з патріотами Львівської області для того, щоб спільно координувати свої дії задля країни.

IMG_8085

Що це означає? Країна фактично на межі. Представників нинішньої влади, як завжди цікавлять виключно свої проблеми – прибутки, розподіл майна, перетворення “сірих” корупційних схем у, так звані,  “білі”… Фактично люди зіштовхуються зі свавіллям влади на всіх рівнях. І основна маса з цим мириться, але не патріоти, але не добровольці та активісти, які ставлять інтереси країни вище за свої особисті!!

IMG_8092

Ми знаємо, що для збереження України, як держави, необхідно сконцентрувати патріотичні сили – об’єднатись! Саме з цією метою, 24 березня у Львові зустрілись представники громадських об’єднань учасників АТО. Кожен говорив про свої проблеми, з якими доводиться боротись з дня у день! Пропонували дієві шляхи їх вирішення.

IMG_8143

Громадсько-політичний рух “Справедливість”, об’єднує саме ті громадські організації, які вже ведуть активну діяльність у своїх містах та регіонах. Але патріоти наголошують, що для дієвих кроків необхідно долучати всіх свідомих громадян із загостреними почуттям справедливості! Нам необхідно координувати свої дії для того, щоб чинити супротив злочинним діям влади.

Більш того, країна в стані війни, але сьогодні ми не маємо ані гідних умов для наших захисників, ані належних реформ в системі оборони. Тому, в рамках діяльності громадсько-політичного руху “Справеливість” було створено проект “Армія гідності”, який  очолює Тарас Костанчук.

Тому на зустрічі у Львові було охоплено одразу декілька важливих тем. Говорили про локальні проблеми та обговорювали глобальні, всеукраїнські питання, які можна вирішити спільними зусиллями.

Також активісти сформували декілька питань, які вони вирішуватимуть найближчим часом по Львівському регіону, координуючи свої сили та ресурси.

IMG_8192

“Громада Львівщини – одна з найактивніщих рушійних сил в Україні! Не випадково ми почали свій шлях до всеукраїнського об’єднання  саме з цього міста, адже тут люди із особливим почуттям патріотизму!” – підсумував результати зустрічі Тарас Костанчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *