Недовіра влади до добровольців призведе до масштабних трагедій в країні!

Останні два дні у м. Бахмут (Донецька обл.) відбувається судовий процес над групою ветеранів батальйону «Донбас», яким інкримінуються певні злочини. І мені, в цій ситуації хотілося б звернути увагу на один цікавий факт… Сьогодні протягом засідання суду весь квартал у місті було оточено. Кілька підрозділів нацполіції нібито охороняли правопорядок у місті, попереджували можливі провокації. Але!

Чому такі жорсткі методи охорони не застосовуються, коли судять політичних діячів, корупціонерів?
Отже, насправді влада просто злякалась побратимів підсудних, які прибули на їх підтримку… Влада злякалась добровольців, які цілком самостійно могли забезпечити правопорядок і запобігти можливим провокаціям.
Нажаль влада не довіряє людям. Коли був Майдан, ті, хто зараз займають високі посади, погоджувались на все заради того, щоб здобути бажану владу. А сьогодні вони розуміють, що наданий їм кредит довіри від українців – вичерпано, обіцянки, що були «щасливим квитком» до владних кабінетів – не виконано.
Крім того, що добровольчий рух не використовують належним чином, сьогодні бійців добровольчих батальйонів намагаються всіляко дискредитувати. Чому? Відповідь очевидна – тому що влада БОЇТЬСЯ справжніх патріотів, за якими йдуть люди, яких підтримують українці, вчинками яких пишаються.
Україна знаходиться в стані війни! Сьогодні може статися що завгодно, якщо зовнішній агресор вирішить дестабілізувати ситуацію. Наприклад теракт, як метод залякування людей. А потім, як це зазвичай буває, наша влада буде говорити про те, що у нас недостатньо ресурсів, про те, що правоохоронні органи зробили все можливе і так далі. І замість того, щоб діяти на випередження, керівники країни продовжують свою халатну бездіяльність.
Поліція у нас ще в стадії реформування, СБУ ледь справляється з викликами протидії ДРГ та запобіганню масовому вивозу зброї із зони АТО та її розповсюдженню по всій країні.
В Україні фактично немає резервної армії, а регулярні війська тримаються на самовідданих патріотах…

І на мій погляд, в даний важкий момент для України, є один вірний вихід з цієї ситуації – використовувати досвід бійців добровольчих батальйонів, тих бійців, які вже відслужили, які вміють працювати зі зброєю, які знають, як себе поводити в критичній, в стресовій ситуації.

На сьогоднішній момент, в кожній області з демобілізованих, з тих, хто вже дав присягу, треба сформувати батальйони територіальної оборони на місцях, можливо навіть з видачею зброї, для того, щоб бійці її мали на руках на випадок масштабного конфлікту. Не треба боятись своїх патріотів!
Але влада боїться. Влада боїться довіряти патріотам і продовжує залишатися над народом, як і в часи радянського союзу…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *