На сьогодні всі дії Іловайського братерства мають перші результати

Після того, як Адміністрація Президента прийняла та передала нашу петицію в Генеральну Прокуратуру України, мене особисто запросили для знайомлення з ходом кримінального провадження по Іловайську!

Найголовніше – це те, що ми разом, своїми мирними акціями, максимальним розголосом у ЗМІ заставили владу рухатись та діяти на нашу користь!

833_n

Я мав можливість на власні очі побачити та продивитись, (на скільки це було можливо) справу по Іловайську. Але мені зробили допуск, за умови підписання документу про нерозголошення, і я матиму нагоду вивчати справу більш детально та контролювати хід  розслідування.

Я переконався, що слідство ведеться. Тільки експертиза містить 87 сторінок і це без томів додатків!  Фігуранти по справі всі, кого ми знаємо, кого згадували на акціях і багато інших.

Крім всього справа по Іловайській операції містить документи із підписами людей, яким я довіряю.

В ході бесіди з головним військовим прокурором, мене запросили на брифінг, де я мав нагоду виступити в прямому ефірі перед ЗМІ та прокоментувати питання виключно по Іловайську. Мій виступ на брифінгу не мав жодного відношення до пана Семена Семенченка.

Нам вдалось досягти перших результатів, але попереду дуже багато роботи!

Пам’ятайте, що нашим обов’язком є покарати всіх винних в Іловайському котлі, та і не тільки. Перш за все це обов’язок перед загиблими побратимами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *