На Донеччині запанувала “Справедливість»!

Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка “Справедливість” на Донеччині очолив відомий у регіоні волонтер, громадсько-політичний діяч Микола Стрепоченко. Його одноголосно обрали партійці на першій обласній конференції, яка пройшла у Покровську.

Команда Донеччини, працюючи над проектом “Армія Гідності”, показала добрі результати. Розуміючи нинішню специфіку регіону, основна задача активістів – усіляка підтримка українських захисників на фронті та в тилу.

«Прифронтова територія – найболючіше місце на тілі сучасної України. Саме схід України потребує особливої підтримки та активізації громадських діячів зі всіх регіонів!» – зазначив Тарас Костанчук, координатор проекту «Армія Гідності».

Поспілкувавшись з мешканцями Донеччини, з тими українцями, які не зрадили нашу країну, Руслан Колєсніков зауважив: “Основний посил, який почув практично від кожного: “Розчарувалися вже у всіх партіях, якщо вже “Справедливість” підведе, залишиться лише махновщина”. Обіцяю, що не підведемо!”.

У свою чергу, Микола Стрепоченко зазначив, що обертів у роботі, незважаючи на складну економічну ситуацію в країні та війну, збавляти ніхто не збирається. “Часто за останні дні чув думку про те, що треба закінчувати допомогу армії. Нехай, мовляв, “грошові мішки” допомагають ”. Я обіцяю, що команда Руху Наливайченка  “Справедливість” не опустить руки! Закликаю всіх, хто прагне перемоги, приєднуватись до нас!”

Громадські активісти «Справедливості» мають сильну підтримку один одного. Згуртована команда – це перший і найважливіший фактор у досягненні спільної мети! Ми об’єднуємо зусилля! Ми координуємо дії! Ми будуємо сильну команду, до якої входять патріоти України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *