Ми виступаємо з ініціативою створення Ради ветеранів АТО з питань етики та моралі

За три роки війни в Україні ми маємо три тисячі загиблих побратимів! Хлопці на фронті до цих пір отримують поранення та гинуть, захищаючи нас від окупантів… Але в тилу, на так званій «мирній території», всі живуть за своїми законами… Ми зіштовхуємось із псевдо-атошними організаціями, що діють за аморальними принципами, які повністю дискредитують звання «Захисник України»!

Статус учасника бойових дій на початку проведення антитерористичної операції хлопці «вибивали» по кабінетах чиновників… Вибивалось для того, щоб пройти хоч якесь лікування чи реабілітацію за допомогою держави. Але і це давалось дуже важко! Все рівно допомагали волонтери.

Сьогодні ветеранам АТО пообіцяли земельні ділянки або житло… Але за яким порядком це житло надається до цих пір ніхто не може сказати чітко. Тож, маємо ще більший безлад. Отримання всіх цих «благ» звісно не обійшлось без втручання абсолютно сторонніх людей, зокрема чиновників та криміналітету, які вже розробили «корупційні схеми», для використання АТОшників в своїх інтересах.

Цим словам є багато підтверджень. Факти «чорних» схем, в яких пов’язані забудовники Ірпеня, псевдо-керівники АТОшних організацій у Житомирі, чиновники Мінюсту тощо… Ці люди, прикриваючись ветеранами АТО, роблять свою нечисту справу. Наприклад, під виглядом благодійності в м. Ірпінь забудовник, пообіцявши квартири АТОшникам, просунув свій план на незаконну забудову цілого житлового кварталу… Натомість в Житомирській області йде масштабна операція по рейдерському захопленню земельних ділянок, що знаходяться в оренді у різних агрокомпаній! Знову ж таки під виглядом роздачі законних земельних ділянок АТОшникам.  Люди скаржаться… Люди зневірюються у захисниках України!

Справжні ветерани АТО, ті, хто проходив через найгарячіші точки, хто втрачав побратимів, не дозволять осквернити свою честь та свій статус! Тож ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість», заручившись підтримкою багатьох об’єднань учасників АТО, провела закриті слухання, в ході яких було вирішено створити «Раду ветеранів АТО з питань етики та моралі»! До неї входитимуть тільки авторитетні, незаплямовані члени організацій, які будуть виявляти та реагувати на ту беззаконну діяльність, що дискредитує справжніх учасників бойових дій!

8 червня ми проведемо прес-конференцію, на яку запрошуємо авторитетних представників організацій та об’єднань  учасників АТО та просто небайдужих побратимів, а також представників бізнесу, які стикнулись з вищенаведеними фактами.

Для реєстрації та участі телефонуйте 0800 217 677. Час та місце повідомимо окремо.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *