Воїни від народження

Ми святкуємо одне з найважливіших та значущих свят українського сьогодення – День Захисника України!

Українці – нащадки козаків, вільних та нескорених героїв, які захищали українські землі! Є таке поняття, як ген воїна. Цей ген передається з покоління в покоління і не тільки по чоловічій лінії… Цей ген відповідає за склад характеру людини, за її вміння бути воїном по своїй природі. Українська нація славиться своїми воїнами!

Сьогодні вони захищають українські землі, тим самим виконуючи своє призначення! В часи, коли в країні вже третій рік поспіль триває війна, захисники нашої держави потребують особливої пошани та уваги! Своєю жертовністю та самовідданістю кожен із захисників дає можливість українцям жити в мирі та спокої, в своїх домівках. Натомість самі воїни сплять в окопах, харчуються сухпайком, несуть щоденну й щонічну варту. Вони боронять українські землі заради збереження державності країни, заради майбутнього, яке кожен з них чітко уявляє!

В цей день хочеться, перш за все, вшанувати пам’ять за загиблими захисниками України! Вони свідомо йшли обороняти країну розуміючи, що на полі бою можна загинути! Кожен з них проявляв твердість характеру та неймовірну витримку… Ми повинні пронести світлу пам’ять про кожного загиблого, щоб передати її наступним поколінням!

Хочу привітати всіх живих героїв, тих, хто несе варту на лінії зіткнення, тих, хто лежить в шпиталі після важкого поранення, тих, хто продовжує боротись навіть за справедливість в країні, перебуваючи в тилу!

Українським захисникам бажаю віри, яка так необхідна кожному воїну та сили духу! Впевнений, що разом нам вдасться достягти спільної мети – побудувати успішну країну для наших дітей та наступних поколінь!

З повагою, Голова ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість», командир штурмової групи батальйону «Донбас» у 2014р.

Тарас Костанчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *