Йду до ГПУ аби виконати борг перед загиблими побратимами

Третя річниця кривавих подій в Іловайську! Третя річниця героїзму одних і зради інших! Річниця наймасштабнішої трагедії в історії сучасної України!

Для мене особисто ця річниця принципова. На другу річницю Іловайських подій, в минулому році, кілька високопоставлених чиновників мені особисто обіцяли, що до третьої річниці вже буде висунута, як мінімум, підозра кільком обвинуваченим з генералітету України. В тому числі згадувались Муженко, Гелетей, Литвин, Назаров та інші нижчі рангом «командири».

Але результати розслідування, що оприлюднили напередодні цієї річниці – це просто замилювання очей! З усіх можливих винуватців від генералітету до трагедії зняли відповідальність та переклали її на сторону агресора – РФ і, не передаючи в суд український, передали в суд Європейський. Все це ми вже чули і рік, і два тому. В усьому винні РФ і Путін, і ні в чому не винні наші «доблесні генерали»!

Саме тому, на 19 серпня 2017 року у мене є особистий план дій, до якого можуть приєднатись всі небайдужі: на 10 ранку я піду до ГПУ! Піду шукати Матіоса та Луценка… Є гостре бажання, обумовлене боргом перед всіма загиблими побратимами в Іловайську – розтрощити і знищити все на своєму шляху! Ця прокуратура не має права на існування в Україні, за яку загинули мої побратими і якою ми б хотіли її бачити – справедливою і квітучою. Ганьба мати таку прокуратуру і не тільки через «розслідування» подій в Іловайську, а і взагалі через все, що вона робить «хорошого» для майбутнього нашої країни. Історія з «діамантовими» прокурорами, історія із звинуваченням одним заступником Генпрокурора іншого у вчиненні кримінального злочину – прямого тиску на прокурорів для вирішення своїх питань, історія з кумівством при призначенні на керівні посади, історія кумівства Генпрокурора з Президентом країни. Все це неприпустимо в тій країні, про яку я мрію і про яку мріяли мої загиблі в Іловайську побратими.

Досить ігнорувати Іловайську трагедію! Досить брехати нам і всьому українському народу! Нам, ветеранам АТО, учасникам Іловайського братерства вкрай важливо, щоб всі українці знали правду! Про загиблих Героїв, які йшли на вірну смерть, до останнього захищаючи країну! Про кількість загиблих за ВЕСЬ період Іловайської операції – з 7 серпня по 5 вересня, а не лише за один якийсь період цих подій! Про тих, хто віддавав накази, не враховуючи загрози загибелі тисячі бійців! Правду про ВСІХ винних в Іловайській трагедії!

Третя річниця не буде непоміченою! 3 роки ми вимагали справедливого розслідування! Тепер ми ЗМУСИМО притягти до відповідальності “генералів” та інших причетних до Іловайської трагедії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *