І будуть нові жертви, «котли», розруха і злидні…

Матеріали про співпрацю Журавко -Рищука -Тищенко розбудили живий інтерес не тільки серед читачів та місцевих жителів, а також серед правоохоронців області.

83_n

Причому, якщо звичайні люди обурюються тим, що відбувається, правоохоронці в свою чергу шукають джерело витоку інформації! Саме – витоку!

Це значить ця інформація у них є, і значить – вони з неї «годуються»! Так було завжди, на жаль! І в 2014-му у Донецьку так було…
Можна закрити очі і не звертати увагу на те, що відбувається на місцях. Можна давати і надалі вчорашнім представникам Партії Регіонів закликати своїх виборців до збройного протистояння і приходу «руського миру»… Але ми цього не допустимо!
Тому що постраждають, як правило, ті «непричетні» і «нейтральні», які мовчки спостерігали за тим, що відбувається.

Саме вони будуть кричати, звинувачуючи владу в бездіяльності і нездатності … І будуть нові жертви, «котли», розруха і злидні… Ось це перспектива «Херсонській народної республіки», за яку так ратує Журавко зі своїми поплічниками.


Вся ця компанія звикла жити ні в чому собі не відмовляючи, за рахунок поламаних доль і життів оточуючих … Їх діти не будуть жити в цій країні (за їхнім задумом), так що можна грабувати за принципом «після мене хоч потоп». Тому можна викошувати ліс, залишаючи після себе пустелю (господарство Тищенко), копати пісок посеред лісу, утворюючи величезні кар’єри, порушуючи рух ґрунтових вод, що призводить до висихання дерев.


В даний час, за результатами проведеної перевірки, екологічна інспекція підраховує збитки від незаконної вирубки лісу в господарстві Тищенко. І озвучена сума вже вимірюється десятками мільйонів гривень. А до кінця оцінки ще далеко … Зароблені кошти вони вкладають в реалізацію схеми передачі регіону в руки агресора. У російський проект «руський мир» …
Гинути, голодувати, переселятися будуть ті, хто зараз спостерігає за тим, що відбувається, вірячи «господарям», що все у них «буде добре». Ось тільки в перспективі «буде добре», ці знахабнілі гніди мають на увазі себе, а не нас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *