Хто фінансує сепаратизм в Україні?

 Приголомшлива заява від правозахисників – ветеранів АТО:

Тарас Костанчук у своєму блозі на Cenzor.net зробив приголомшливу заяву про те, хто і для чого розкрадає українські ресурси! Ветеран АТО, правозахисник, розкрив схему, яка мала б зацікавити правоохоронні органи та покарати злочинців.

 В повідомленні йдеться мова про те що, на сьогодні до активістів громадської організації «Військово-патріотичне об’єднання учасників АТО «Справедливість» поступила інсайдерська інформація про банд формування, що діє в Херсонської області. Бандити керують місцевими представниками влади з Москви! Розкрадаючи ліс та пісок Херсона, фінансують сепаратизм у регіоні та насході!

Тарас Костанчук розкриває карти та пояснює як саме влаштована схема, очільником якої є бувший регіонал Олексій Журавко.  «Перебуваючи на території РФ, через своїх людей, які займають високі посади в адміністрації Херсонської області, Журавко веде бізнес та координує їх дії таким чином, що в Херсоні масово вирубаються ліси та незаконно видобуваються піски. Високоякісна деревина нелегально збувається в Росію, пісок – в окупований Крим. Отримані з продажу гроші (готівка) направляються до Журавко, який вкладає їх у те, щоб за допомогою місцевих ЗМІ маніпулювати громадською думкою в регіоні та зміцнювати проросійські настрої серед місцевих мешканців.» – йдеться у повідомленні керівника ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість».

За словами Тараса Костанчука всього є два основних фігуранти, які діють в області, захищаючи інтереси Журавко – це Рищук Євген – заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації та Тищенко Віктор – голова Херсонського обллісгоспу. Також є два основних джерела доходу угруповання – прибуток від незаконної вирубки Херсонського лісу, що насаджувався штучно впродовж 40 років та видобутку піску, що виникає на пустирі.

Рищук Євген э другом і партнером Журавко. Фактично керує областю, маючи компромат і вплив на депутата ВР Гордєєва. Бізнесмен, власник корпорації «Укравіт» (виробляють пестициди, гербіциди, добрива та засоби захисту від комах. Насправді підприємство закуповує хімію в Китаї і розфасовує на своєму виробництві).

В схемі також фігурують ТОВ «ГЕОРЕСУРСИ», дочірнє підприємство ТОВ «Комбі-інвест», м.Одеса, (власники Рубінштейн Л.П. та Васильківська О.Л.,), що займається видобутком піску. За інформацією, яка є у правозахисників, пісок вантажиться на баржі, відправляється до Одеси, там оформлюється фіктивний експорт до Грузії і суховантажем відправляється в окупований Крим. Реалізацією піску в Криму, за неперевіреною інформацією, займається Журавко!

Прикриттям незаконної діяльності на території лісгоспів займається глава Херсонського обллісгоспу Тищенко Віктор. Тищенко був затверджений на свою посаду під час депутатства Журавко. У 2014 р, після Євромайдану, був знятий з посади (люстрований), звинувачений у незаконній вирубці та видобутку піску. У 2015р. поновився на посаді наказом № 67-к від 19.02.2015 року і продовжує займатися тими ж схемами. Дружина Тіщенко займає посаду головного бухгалтера на підприємстві Журавко.

tyshhenko

«Бізнес Журавко включає в себе 16 підприємств різної спрямованості: і хлібозавод, і перевезення вантажів і пасажирів, і торговий центр, і спортбаза на узбережжі, і швейна фабрика, і медцентр з мережею аптек. Бандформування Журавко займається цілим рядом протизаконних справ: незаконний видобуток піску, вирубка лісу, вилов риби браконьєрами, вилов креветки, осетрових, незаконне полювання тощо. Частина коштів, отриманих незаконним шляхом, спрямовуються на фінансування вирішення питань, що потрапляють в сферу інтересів однієї людини – Журавко. А це і пропагування сепаратизму, проросійське налаштування населення в Херсоні, а також фінансування терористичних організацій Л/ДНР!» – наголошує Тарас Костанчук.

Також активісти говорять про те, що пан Журавко отримує і публікує в мережі інформацію про пересування українських військових колон, розташування наших частин. А військовий полігон в Херсонській області, на якому проходять навчання українські військові на ротації, люди Журавко намагаються прибрати. Свої дії вони пояснюють тим, що саме через полігон йде вирубка лісів в Херсонському регіоні. В свою чергу Тищенко неодноразово підіймав питання на засіданнях сесій обласної ради про те, щоб полігон прибрати.

За інформацією, яка потрапила до рук патріотів, Журавко активно співпрацює з ФСБ РФ. «Про це свідчив один випадок, коли бізнес-інтереси Журавко перетнулися із двома іншими бізнесменами з Херсону. На останніх вийшли оперативні співробітника ФСБ РФ та погрожували їх ліквідувати, якщо вони зачеплять бізнес Журавко!» – йдеться в тексті

«У нас з вами, буквально з під носа забирають країну, розкрадають найцінніше, відбирають життя наших рідних, коханих! ЗА ГРОШІ, ВИЛУЧЕНІ З ПРОДАЖУ РОЗКРАДЕНИХ УКРАЇНСЬКИХ РЕСУРСІВ ФІНАНСУЄТЬСЯ ВБИВСТВО НАШИХ ХЛОПЦІВ!  А ми все дивимось розважальні шоу по телевізору, співаємо й танцюємо ,робимо вигляд, що війни немає!» – звертаючись до читачів, зазначає Тарас Костанчук і продовжує: «Я ще раз закликаю патріотів, які є ветеранами АТО, просто свідомих співгромадян – не сидіти на місці і не чекати «мани небесної», а діяти! Я ще раз закликаю говорити про це журналістів наших ЗМІ! Виявляти корупційні схеми, корупціонерів, які спрямовують свої дії на те, щоб Україна втратила свою державність! Я закликаю координувати дії активістів та журналістів, об’єднуватись та виявляти адептів кремля немов паразитів, які заслуговують лише на знищення!» – наголошує патріот, ветеран АТО!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *