IMG_7919

Громадські організації об’єднуються в єдину силу та йдуть брати владу в свої руки!

Чи варто говорити про те, що всім остогидло бачити «нові обличчя» старих політичних гравців? Всі вони давно вичерпали свій кредит довіри у народа та продемонстрували свою недієздатність, неспроможність щось вирішити в умовах сьогоднішньої соціально-економічної кризи.

Більшість керівників, які займають високі посади не мають навіть уявлення про те, що насправді відбувається в Україні. Вони лише ведуть псевдо боротьбу із фантомними проблемами, які насправді давно вже переросли у всеукраїнську катастрофу. Катастрофи до цих пір вдалось уникнути тільки завдяки роботі та діяльності громадського сектора.

Революція Гідності відродила нове громадянське суспільство, яке цілком може вирішити нагальні проблеми української громади.

Громадські організації займаються питаннями, що охоплюють і соціальну сферу, і економічну, і військову. Не секрет, що українська армія, зокрема добровольчі батальйони, обороняють Україну за рахунок волонтерської допомоги. Всім відомо, що волонтери, як ми називаємо співгромадян із активною життєвою позицією, займаються і реабілітацією бійців АТО, і проблемами вимушено переміщених осіб, і дітей сиріт, постраждалих від війни. Більш того, ми спостерігаємо успішну діяльність громадських активістів в галузі боротьби із корупцією та хабарництвом. Цей перелік можна продовжувати нескінченно…

Загалом, громадський сектор, який складається зі справжніх патріотів своєї країни – реалізовує роботу держструктур, що не можуть і не хочуть впоратися із обсягом своєї роботи. Можливо через застарілу бюрократичну систему, можливо через окремих корумпованих чиновників… Байдуже! Всі ці фактори свідчать лише про те, що систему треба міняти! Більш того, гнилій системі і її держимордами є гідна заміна!

Я завжди наполягав на об’єднанні громадських організацій! Адже саме активісти, громадські діячі – це нерв нашого суспільства! Добровольці, що першими встали на захист Батьківщини в найважчий період російської агресії – це оголений нерв нашого суспільства!! Як приклад, за декілька останніх місяців громадська організація «Справедливість» об’єднала навколо себе багатьох ветеранів АТО з різних регіонів України. Завдяки послідовним крокам, які ми виконуємо всі разом – вже можна побачити перші результати нашої боротьби!

Досі ми продовжуємо долучати до своєї діяльності патріотів, українців, які готові продовжувати боротись за нову державу – справедливу країну без корумпованих чиновників!

5 березня нас, активістів ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість» запросили на об’єднавчий конгрес громадських організацій. Організатором заходу виступає ГО «Антикорупційний рух Валентина Наливайченко». За діями та проектами даної громадської організації ми спостерігаємо певний час, тому не маємо жодних підстав для недовіри. Діяльність активістів антикорупційного руху дуже нам близька та зрозуміла. Кілька разів ми приймали участь в сумісних акціях по боротьбі з корупцією. Тому, сподіваємось, що участь в об’єднавчому конгресі принесе свої плоди, адже – громадський сектор повинен триматись гуртом – це моя особиста позиція! Будемо раді новим проектам та ідеям, що неодмінно будуть спрямовані на розвиток країни!

Головне – це послідовність, наполегливість та єдність!

Слава Україні!

1 коментар до “Громадські організації об’єднуються в єдину силу та йдуть брати владу в свої руки!”

  1. ГО Гражданский контроль Полтавщины
    с вами!
    068 529 3 592
    Андрей Храмов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *