ГО військово-патріотичне об’єднання учасників АТО “Справедливість” заснувало медаль “за допомогу українській армії”

ГО Військово-патріотичне об’єднання учасників АТО “Справедливість” заснувало медаль “За допомогу українській армії”. Ця медаль – скромна подяка нашим волонтерам за їх самовіддачу, патріотизм і непохитність.

 

Щоденний і щонічний героїзм, який вони проявляють, забезпечуючи воїнів всім необхідним, як на фронті, так і в процесі лікування, одужання та реабілітації. Жертвуючи особистим життям, часом, що вони можуть проводити із родинами. Жертвуючи своїми силами і потребами, здоров’ям. Часто піддаючи себе смертельній небезпеці при виїздах на передову, вони допомагають нам не тільки медикаментами, продуктами, одягом тощо. Вони дають нам головне – віру в правильність наших дій, стійкість духу, непримиренність і характер, впевненість у перемозі і надію на просвітлення свідомості нашого суспільства, відродження України як нації, єдиної і неподільної! Дають віру, надію і любов, без яких одужання і реабілітація поранених бійців, неможлива. Ви – наші Герої !! Найдостойніші і безстрашні! Які, незважаючи ні на що, наражаючи себе на небезпеку і гонінням з боку влади, стиснувши зуби, терплячи, часом, приниження і біль, даєте нам можливість захищати нашу Батьківщину, нашу Україну! Спасибі вам! Ваша праця – безцінна! Ви є фундаментом нашого суспільства, національної ідеї! Ми пишаємося Вами!! І любимо !! Бережіть себе!!

Ваші воїни.

Процес нагородження тільки почато. У всіх містах нашої Батьківщини йде збір інформації про волонтерів, які не афішують свою діяльність, скромних, але шалено закоханих у свою країну, які допомагають армії і не вимагають нічого натомість! Саме їх наша організація буде виявляти і дякувати, нагороджуючи і допомагаючи, адекватно оцінюючи їх заслуги та значення у цій страшній війні! До скорої зустрічі!

З повагою,

Голова ГО ВО учасників АТО “Справедливість”

Т.Д. Костанчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *