#факткорупції

Щодня на гарячу лінію «Справедливості» звертаються звичайні українці, які дійсно переймаються ситуацією в країні. Випадки, про які повідомляють люди, стосуються незаконної діяльності держслужбовців, високопосадовців, нелегалів, що ведуть тіньовий бізнес тощо.

На днях до «Справедливості» звернувся співгромадянин, який повідомив про цинічний факт корупції у Київському онкологічному центрі.

Чоловік з особистого (трагічного) досвіду розповів про існування повноцінної відпрацьованої схеми лікарів у лікарні: медичний працівник призначає хворому певний препарат, виписує його, фізично отримує цей препарат в аптечному відділенні лікарні. Лікар робить відмітку в історії хвороби хворого про те, що ніби цей препарат був введений хворому, але по факту людині цей препарат не вводиться у вену! Оскільки хворі дуже рідко дивляться в свою медичну карту, вони рідко звіряють, які препарати були записані, які не були. За словами чоловіка саме цією обставиною користуються медпрацівники…

Цинізм ситуації полягає в тому, що медичні працівники відбирають лікарські препарати, що мають надаватись безкоштовно тяжкохворим людям! Більш того, чоловік, який розповів про таку схему, розписав у зверненні хід власного розслідування, адже з таким кричущим випадком зіштовхнулась його мама. Мама померла в 2011 році від онкозахворювання, але чоловік не може про це мовчати…

Зараз, базуючись на наданих даних, юристи «Справедливості» займаються вивченням питання та готують правову базу для звернення в уповноважені органи.

Ситуація під контролем правозахисників. Подібному факту корупції треба покласти край! Долучайтесь до Справедливості! Ми чекаємо ваших звернень! Пам’ятайте, що лише об’єднуючи зусилля ми зможемо досягати результатів!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *