Добровольці повинні зупинити експансію московського патріархату!

В КРАЇНІ ТРЕТІЙ РІК ТРИВАЄ ВІЙНА!

В нашій країні, в якій свідомі співгромадяни бойкотують російські товари в магазинах! В нашій країні… саме зусиллями простих людей збирають допомогу на фронт! В нашій країні добровольці беруть зброю в руки, йдуть на фронт, щоб захищати кордон від агресора! В нашій країні волонтери координують зусилля і організовують допомогу для постраждалих від військового конфлікту… ЩО РОБИТЬ ВЛАДА?!
 

 
Гаряча лінія нашого громадського об’єднання працює вже три роки! За цей час до добровольців по допомогу звернулись тисячі людей! Закономірними є дзвінки релігійних людей. Тільки уявіть, в країні, яка фактично веде війну з Російською федерацією, люди вимушені відвідувати церкви московського патріархату!
 
Люди по всій території України скаржаться на агресивну політику церкви, що відкрито займається пропагандою на користь країни агресора – РФ! Такі церкви не визнають війну, яка забрала життя тисяч українців!
 
Мені особисто стало відомо, що прихожанам постійно роздають агітаційні матеріали, нав’язують думку, таким чином формуючи свою власну аудиторію прихильників. Не дарма церкви московського патріархату називають «п’ятою колоною» кремля, адже через церкви йде тотальна експансія політики РФ!
 
Більш того, майже кожен храм в місті, районі чи селищі побудований за державні кошти або з місцевих бюджетів! Тому що як правило керівники церкви мають добрі відношення з очільниками районів та міст! Виходить, що українська влада вкотре сприяє ворогові! Саме тому я знову наголошую, що головний ворог знаходиться в середині країни!Чому не лобіюються інтереси Київського Патріархату? Чому не будуються хоча б маленькі каплички, але в кожному місті, селищі чи районі!? На цю проблему треба звертати увагу більшості громадян, добровольців, що воювали! Знаходити спільну мову з Патріархом Філаретом та впливати всім разом!

Я ініціюю зустріч, на якій ми з добровольцями будемо говорити з Патріархом УПЦ Київського патріархату Філаретом, щоб об’єднувати зусилля учасників АТО, патріотів – проти експансії Московського патріархату!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *