Діти загиблих бійців АТО отримали справжнє свято

15 грудня в розважальному центрі «Happylon» у Києві ветерани АТО спільно з волонтерами та благодійним фондом «Справедливість», організували свято для дітей загиблих Героїв.

До Дня Святого Миколая 30 дітей отримали у подарунок декілька годин розваг та святкові подарунки. Аквагрим, квести, атракціони, лабіринти – все це принесло діткам справжні яскраві та незабутні емоції.

img_3156

«Діти в Україні більш за всіх страждають від сьогоднішньої ситуації в країні. Особливо вразливі ті маленькі українці, які втратили батька через цю страшну війну. Відомо, що лише в Києві та Київській області близько ста дітей загиблих учасників АТО. Сьогодні більшість родин загиблих Героїв знаходяться в скрутному життєвому становищі. Держава не забезпечує їх життя на гідному рівні. Ми, побратими та волонтери з ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість», вирішили подарувати діткам своїх загиблих побратимів справжнє новорічне свято!» – зазначає Тарас Костанчук, керівник ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість».

img_3096

Ті дітки, які не змогли відвідати свято в Києві, отримають свої подарунки через Нову Пошту. Так само як і ті родини, що мешкають в різних регіонах України. Організатори свята впевнені, що кожна дитина Героя не залишиться без святкового подарунка у Новорічні свята.

img_3140

img_3130

Всього по Україні близько 200 дітей, які отримають допомогу від партнерів, волонтерів та друзів ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість» в найближчій час.

img_3081

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *