Черговий випадок із ключовими діючими особами: корупціонери та жертви корупції!

До громадської організації «Справедливість» звернулись працівники Центру спортивної травматології при Національному університеті фізичного виховання і спорту України із колективною заявою – допомогти подолати корупцію в державній установі!

Співробітники центру говорять, що від 2014 року, зі зміною керівництва університету (НУФВСУ) Центр спортивної травматології почали руйнувати, як державну установу. Новий ректор університету робив все, щоб державний центр перетворити на приватну клініку. Коли ректор зрозумів, що всі спроби марні, почав «відмивати» кошти. Від так у Центрі розпочався ряд ремонтних робіт та закупівель на суми, що значно вищі ринкових (в сумі те, що коштувало за документами 10 млн.грн . насправді не перевищувало 3-4 млн.грн.).  Більш того, ректор працевлаштовував «примар», осіб, які лише фіктивно значилися, як співробітники установи.

Про ці факти лікарі дізналися в РВВС Печерського району, куди їх викликали, як свідків у справі про розкрадання коштів в особливо великих розмірах  ректором НУФВСУ.  Після чисельних візитів до рай відділка, справа вщухла. Колектив переймається, щоб ректор не відкупився, саме тому звернувся із заявою до ГО «Справедливість».

В свою чергу Громадська організація військово-патріотичне об’єднання учасників АТО «Справедливість» бере дану справу під особистий контроль. Зокрема, активісти ГО «Справедливість»  подали заяву до НАБУ, ГПУ та СБУ із вимогами не допустити закриття кримінального провадження, відносно ректора НУФВСУ Імаса Є.В. та взяти під контроль кримінальну справу про розкрадання державного майна в особливо великих розмірах, до прийняття судового рішення щодо притягнення до відповідальності винних осіб!

В країні бойовий конфлікт, захисники України намагаються всіляко зберегти державність, відстояти кордон України, в той самий час внутрішні вороги зовсім знахабніли та втратили страх! Патріоти в тилу не дозволять руйнувати країну зсередини! Ми також звертаємо увагу громади та журналістів на подібні випадки! Дана ситуація знаходиться під нашим особистим контролем!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *