Чергова трагічна річниця в Україні

Сьогодні трагічна річниця загибелі бійців в катастрофі ІЛ-76… Два роки тому, виконуючи наказ недолугих командувачів, 49 хлопців, з них 40 військовослужбовців 25-ї повітрянодесантної бригади та 9 членів екіпажу 25-ї окремої військово-транспортної бригади загинули…

При заході на посадку в Луганському аеропорту терористи збили літак ІЛ-76 ЗСУ.

Прокуратура України відкрила кримінальне провадження за статтею «терористичний акт». Звинуватили генерал-майора Генштабу Збройних сил України Віктора Назарова, який знав про небезпеку та дав дозвіл на посадку. Але Назарова не тільки не покарали, він ще й продовжує займати свою посаду! Більш того, після трагедії Президент Порошенко 15 жовтня 2014 року нагородив Назарова Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, як і тих бійців, що загинули в катастрофі!

Саме ця провальна операція стала першою чисельною загибеллю воїнів АТО. Далі ми мали Савур-Могилу, Іловайськ, Дебальцеве, Донецький Аеропорт! За два роки війни загальна кількість вбитих на фронті складає більше двох тисяч… З них близько тисячі бійців, які загинули в Іловайську! Винні в цих трагедіях досі на волі, їх ніхто не притягнув до відповідальності, ніхто не покарав чи не лишив права на владу… Всі винуватці живі та здорові!

Ми продовжимо втрачати своїх патріотів, яких заганяють прямо в м’ясорубку, можливо навмисно… Нажаль, останні події під Авдіївкою підтверджують сумну тенденцію. Україна і далі буде відзначати трагічні дати допоки ті, хто практично є адептами кремля, залишатимуться при владі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *