Будь-які спекуляції на званні ветеранів АТО – необхідно зупинити!

Галас через фінансові махінації та розподіл землі, за участю ветеранів АТО у Кропивницькому знову викликав не аби який резонанс у суспільстві. Дві сторони конфлікту, і з обох боків залучені ветерани АТО. Кожна зі сторін доводить свою «правду». Кожна зі сторін звинувачує один одного у фальшивих званнях та статусі ветерана.

Проблема задіяння або «використання» бійців АТО у різних схемах і махінаціях, нажаль, є масштабною. Щодня, на місцях – у маленьких селищах чи районах відбуваються подібні конфлікти, які повинні вирішуватись! Втручання вкрай важливе, інакше звання ветерана АТО запаскудиться, а довіра людей буде зломлена!

Саме через наявність подібних ситуацій ветерани АТО створили раду з питань етики та моралі на початку червня. І саме подібні ситуації повинні бути показовими для тих побратимів, хто приймає участь в подібних конфліктах, займаючи чиюсь сторону.

Представники Ради ветеранів АТО з питань етики та моралі знають особисто тих, хто є дійсно ветеранами АТО, хто приймав участь у військових операціях, зокрема тих, кого охрестили спільні бої із ворогом.  І ми розуміємо, що на лінії розмежування всі були єдині, а єднало нас спільне бачення майбутнього України. 

Але тут, в тилу, в так званому мирному житті, негідники продовжують розподіл нашої країни. Ці злочинці маніпулюють фактами, завдяки продажним ЗМІ, спекулюють на званні ветеранів АТО, навмисно підриваючи репутацію бійців!

Прикро, але ми можемо і маємо це змінити.

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *